У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 564 Кривий Ріг — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Кривий Ріг - Одеса номер 564 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 18.10 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда 564 Кривий Ріг - Одеса пролягає по таким станціям як Рокувата, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Любашівка, Балта, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 18.10
Рокувата 18.52 7 хв  18.59 42 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.28 1 г 1 хв  21.29 2 г  18 хв 
Олександрія 22.50 2 хв  22.52 4 г  40 хв 
Знам'янка-Пас. 23.36 23 хв  23.59 5 г  26 хв 
Кропивницький 00.54 4 хв  00.58 6 г  44 хв 
Новоукраїнка 01.57 2 хв  01.59 7 г  47 хв 
Помічна 02.15 3 хв  02.18 8 г  5 хв 
Первомайськ-на-Бузі 03.16 2 хв  03.18 9 г  6 хв 
Любашівка 04.12 2 хв  04.14 10 г  2 хв 
Балта 05.08 2 хв  05.10 10 г  58 хв 
Подільськ-Жм. 05.40 2 хв  05.42 11 г  30 хв 
Роздільна-1 07.23 2 хв  07.25 13 г  13 хв 
Одеса-Головна 08.35 14 г  25 хв 

У розкладі поїзда 564 Кривий Ріг-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031