У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 057О Київ — Ворохта


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Ворохта номер 057О відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.21 і прибуває на станцію Ворохта о 12.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда 057О Київ - Ворохта пролягає по таким станціям як Козятин-1, Хмельницький, Трембовля, Копичинці, Тлусте, Кострижівка, Городенка-Завод, Яремче, Татарів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.21
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 55 хв 
Козятин-1 22.24 3 хв  22.27 2 г  3 хв 
Вінниця 23.23 3 хв  23.26 3 г  2 хв 
Хмельницький 01.13 12 хв  01.25 4 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 03.07 40 хв  03.47 6 г  46 хв 
Трембовля 04.34 2 хв  04.36 8 г  13 хв 
Хоростків 05.02 2 хв  05.04 8 г  41 хв 
Копичинці 05.22 2 хв  05.24 9 г  1 хв 
Чортків 05.51 2 хв  05.53 9 г  30 хв 
Тлусте 06.37 2 хв  06.39 10 г  16 хв 
Заліщики 07.17 2 хв  07.19 10 г  56 хв 
Кострижівка 07.25 2 хв  07.27 11 г  4 хв 
Стефанешти 07.49 2 хв  07.51 11 г  28 хв 
Городенка-Завод 08.28 2 хв  08.30 12 г  7 хв 
Коломия 10.12 26 хв  10.38 13 г  51 хв 
Яремче 11.53 5 хв  11.58 15 г  32 хв 
Микуличин 12.13 2 хв  12.15 15 г  52 хв 
Татарів 12.27 4 хв  12.31 16 г  6 хв 
Ворохта 12.45 16 г  24 хв 

У розкладі поїзда 057О Київ-Пас. — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28