У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 57 Київ — Ворохта


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Ворохта номер 57 відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.11 і прибуває на станцію Ворохта о 12.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда 57 Київ - Ворохта пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, Товсте, Заліщики, Стефанешти, Городенка-Завод, Коломия, Яремче, Микуличин, Татарів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.11
Фастів-1 20.06 2 хв  20.08 55 хв 
Козятин-1 21.50 2 хв  21.52 2 г  39 хв 
Вінниця 22.42 16 хв  22.58 3 г  31 хв 
Хмельницький 00.58 15 хв  01.13 5 г  47 хв 
Тернопіль-Пас. 03.05 40 хв  03.45 7 г  54 хв 
Трембовля 04.31 2 хв  04.33 9 г  20 хв 
Хоростків 04.59 2 хв  05.01 9 г  48 хв 
Копичинці 05.19 2 хв  05.21 10 г  8 хв 
Чортків 05.47 2 хв  05.49 10 г  36 хв 
Товсте 06.33 2 хв  06.35 11 г  22 хв 
Заліщики 07.12 11 хв  07.23 12 г  1 хв 
Стефанешти 07.49 2 хв  07.51 12 г  38 хв 
Городенка-Завод 08.32 2 хв  08.34 13 г  21 хв 
Коломия 10.11 26 хв  10.37 15 г 
Яремче 11.53 2 хв  11.55 16 г  42 хв 
Микуличин 12.12 2 хв  12.14 17 г  1 хв 
Татарів 12.29 3 хв  12.32 17 г  18 хв 
Ворохта 12.44 17 г  33 хв 

У розкладі поїзда 57 Київ-Пас. — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031