У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 57 Київ — Ворохта


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Ворохта номер 57 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.44 і прибуває на станцію Ворохта о 12.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут поїзда 57 Київ - Ворохта пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, Товсте, Заліщики, Городенка-Завод, Коломия, Яремче, Микуличин, Татарів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.44
Фастів-1 20.03 2 хв  20.05 1 г  19 хв 
Козятин-1 21.33 2 хв  21.35 2 г  49 хв 
Вінниця 22.44 5 хв  22.49 4 г 
Хмельницький 01.03 15 хв  01.18 6 г  19 хв 
Тернопіль-Пас. 03.11 38 хв  03.49 8 г  27 хв 
Трембовля 04.36 2 хв  04.38 9 г  52 хв 
Хоростків 05.03 2 хв  05.05 10 г  19 хв 
Копичинці 05.23 2 хв  05.25 10 г  39 хв 
Чортків 05.52 2 хв  05.54 11 г  8 хв 
Товсте 06.37 2 хв  06.39 11 г  53 хв 
Заліщики 07.17 2 хв  07.19 12 г  33 хв 
Городенка-Завод 08.28 2 хв  08.30 13 г  44 хв 
Коломия 10.12 26 хв  10.38 15 г  28 хв 
Яремче 11.53 5 хв  11.58 17 г  9 хв 
Микуличин 12.13 2 хв  12.15 17 г  29 хв 
Татарів 12.27 4 хв  12.31 17 г  43 хв 
Ворохта 12.45 18 г  1 хв 

У розкладі поїзда 57 Київ-Пас. — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930