У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

058Ш Одеса-Головна — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 058Ш сполученням Одеса-Головна - Ковель відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.09 і прибуває на станцію Ковель о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, Вінниця, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Здолбунів-Пас., Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.09
Роздільна-1 19.12 2 хв  19.14 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 20.49 15 хв  21.04 2 г  40 хв 
Слобідка 21.31 2 хв  21.33 3 г  22 хв 
Кодима 22.00 2 хв  22.02 3 г  51 хв 
Рудниця 22.24 2 хв  22.26 4 г  15 хв 
Вапнярка 22.57 2 хв  22.59 4 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 00.02 5 хв  00.07 5 г  53 хв 
Вінниця 00.49 5 хв  00.54 6 г  40 хв 
Калинівка-1 01.13 2 хв  01.15 7 г  4 хв 
Козятин-1 01.53 22 хв  02.15 7 г  44 хв 
Бердичів 02.41 2 хв  02.43 8 г  32 хв 
Полонне 03.52 2 хв  03.54 9 г  43 хв 
Шепетівка 04.31 29 хв  05.00 10 г  22 хв 
Славута-1 05.21 2 хв  05.23 11 г  12 хв 
Кривин 05.36 2 хв  05.38 11 г  27 хв 
Здолбунів-Пас. 06.15 14 хв  06.29 12 г  6 хв 
Рівне 06.42 6 хв  06.48 12 г  33 хв 
Ківерці 07.48 2 хв  07.50 13 г  39 хв 
Луцьк 08.06 24 хв  08.30 13 г  57 хв 
Ківерці 08.50 25 хв  09.15 14 г  41 хв 
Рожище 09.30 2 хв  09.32 15 г  21 хв 
Ковель 10.50 16 г  41 хв 

У розкладі поїзда 058Ш Одеса-Головна — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031