У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

058Ш Одеса-Головна — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 058Ш сполученням Одеса-Головна - Ковель відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.09 і прибуває на станцію Ковель о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, Вінниця, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Здолбунів-Пас., Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.09
Роздільна-1 19.12 2 хв  19.14 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 20.49 15 хв  21.04 2 г  40 хв 
Слобідка 21.31 2 хв  21.33 3 г  22 хв 
Кодима 22.00 2 хв  22.02 3 г  51 хв 
Рудниця 22.24 2 хв  22.26 4 г  15 хв 
Вапнярка 22.57 2 хв  22.59 4 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 00.02 5 хв  00.07 5 г  53 хв 
Вінниця 00.49 5 хв  00.54 6 г  40 хв 
Калинівка-1 01.13 2 хв  01.15 7 г  4 хв 
Козятин-1 01.53 22 хв  02.15 7 г  44 хв 
Бердичів 02.41 2 хв  02.43 8 г  32 хв 
Полонне 03.52 2 хв  03.54 9 г  43 хв 
Шепетівка 04.31 29 хв  05.00 10 г  22 хв 
Славута-1 05.21 2 хв  05.23 11 г  12 хв 
Кривин 05.36 2 хв  05.38 11 г  27 хв 
Здолбунів-Пас. 06.15 14 хв  06.29 12 г  6 хв 
Рівне 06.42 6 хв  06.48 12 г  33 хв 
Ківерці 07.48 2 хв  07.50 13 г  39 хв 
Луцьк 08.06 24 хв  08.30 13 г  57 хв 
Ківерці 08.50 25 хв  09.15 14 г  41 хв 
Рожище 09.30 2 хв  09.32 15 г  21 хв 
Ковель 10.50 16 г  41 хв 

У розкладі поїзда 058Ш Одеса-Головна — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930