У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 58 Ворохта — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ворохта - Київ номер 58 відправляється зі станції Ворохта о 13.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 19 хв. Маршрут поїзда 58 Ворохта - Київ пролягає по таким станціям як Татарів, Микуличин, Яремче, Коломия, Городенка-Завод, Стефанешти, Заліщики, Товсте, Чортків, Копичинці, Хоростків, Трембовля, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.40
Татарів 13.51 2 хв  13.53 11 хв 
Микуличин 14.06 4 хв  14.10 26 хв 
Яремче 14.27 5 хв  14.32 47 хв 
Коломия 15.53 30 хв  16.23 2 г  13 хв 
Городенка-Завод 18.00 2 хв  18.02 4 г  20 хв 
Стефанешти 18.44 2 хв  18.46 5 г  4 хв 
Заліщики 19.12 2 хв  19.14 5 г  32 хв 
Товсте 19.55 2 хв  19.57 6 г  15 хв 
Чортків 20.37 3 хв  20.40 6 г  57 хв 
Копичинці 21.16 2 хв  21.18 7 г  36 хв 
Хоростків 21.39 2 хв  21.41 7 г  59 хв 
Трембовля 22.11 2 хв  22.13 8 г  31 хв 
Тернопіль-Пас. 23.10 1 г 00.10 9 г  30 хв 
Хмельницький 01.59 12 хв  02.11 12 г  19 хв 
Вінниця 04.09 5 хв  04.14 14 г  29 хв 
Козятин-1 05.05 2 хв  05.07 15 г  25 хв 
Фастів-1 06.20 2 хв  06.22 16 г  40 хв 
Київ-Пас. 07.44 18 г  4 хв 

У розкладі поїзда 58 Ворохта — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031