У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 058О Ворохта — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ворохта - Київ номер 058О відправляється зі станції Ворохта о 13.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 37 хв. Маршрут поїзда 058О Ворохта - Київ пролягає по таким станціям як Микуличин, Коломия, Стефанешти, Заліщики, Чортків, Хоростків, Тернопіль-Пас., Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.30
Татарів 13.43 5 хв  13.48 13 хв 
Микуличин 14.00 7 хв  14.07 30 хв 
Яремче 14.24 32 хв  14.56 54 хв 
Коломия 16.13 26 хв  16.39 2 г  43 хв 
Городенка-Завод 18.19 2 хв  18.21 4 г  49 хв 
Стефанешти 19.01 2 хв  19.03 5 г  31 хв 
Кострижівка 19.22 2 хв  19.24 5 г  52 хв 
Заліщики 19.30 2 хв  19.32 6 г 
Тлусте 20.14 2 хв  20.16 6 г  44 хв 
Чортків 20.54 2 хв  20.56 7 г  24 хв 
Копичинці 21.27 2 хв  21.29 7 г  57 хв 
Хоростків 21.48 2 хв  21.50 8 г  18 хв 
Трембовля 22.13 2 хв  22.15 8 г  43 хв 
Тернопіль-Пас. 23.08 50 хв  23.58 9 г  38 хв 
Хмельницький 01.37 12 хв  01.49 12 г  7 хв 
Вінниця 03.39 3 хв  03.42 14 г  9 хв 
Козятин-1 04.31 2 хв  04.33 15 г  1 хв 
Фастів-1 05.37 2 хв  05.39 16 г  7 хв 
Київ-Пас. 06.40 17 г  10 хв 

У розкладі поїзда 058О Ворохта — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28