У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 58 Ворохта — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ворохта - Київ номер 58 відправляється зі станції Ворохта о 14.07 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 9 хв. Маршрут поїзда 58 Ворохта - Київ пролягає по таким станціям як Татарів, Микуличин, Яремче, Коломия, Городенка-Завод, Заліщики, Товсте, Чортків, Копичинці, Хоростків, Трембовля, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 14.07
Татарів 14.20 5 хв  14.25 13 хв 
Микуличин 14.37 2 хв  14.39 30 хв 
Яремче 14.56 5 хв  15.01 49 хв 
Коломия 16.18 24 хв  16.42 2 г  11 хв 
Городенка-Завод 18.22 2 хв  18.24 4 г  15 хв 
Заліщики 19.33 2 хв  19.35 5 г  26 хв 
Товсте 20.15 2 хв  20.17 6 г  8 хв 
Чортків 20.55 2 хв  20.57 6 г  48 хв 
Копичинці 21.28 2 хв  21.30 7 г  21 хв 
Хоростків 21.49 2 хв  21.51 7 г  42 хв 
Трембовля 22.13 2 хв  22.15 8 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 23.10 1 г 00.10 9 г  3 хв 
Хмельницький 01.59 12 хв  02.11 11 г  52 хв 
Вінниця 04.14 3 хв  04.17 14 г  7 хв 
Козятин-1 05.13 2 хв  05.15 15 г  6 хв 
Фастів-1 07.33 2 хв  07.35 17 г  26 хв 
Київ-Пас. 08.42 18 г  35 хв 

У розкладі поїзда 58 Ворохта — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930