У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 006Д Маріуполь — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Маріуполь - Рахів номер 006Д відправляється зі станції Маріуполь о 08.08 і прибуває на станцію Рахів о 11.42 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Волноваха, Комиш-Зоря, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Біла Церква, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 08.08
Волноваха 09.20 20 хв  09.40 1 г  12 хв 
Комиш-Зоря 10.58 2 хв  11.00 2 г  50 хв 
Федорівка 13.19 20 хв  13.39 5 г  11 хв 
Запоріжжя-1 14.41 4 хв  14.45 6 г  33 хв 
Дніпро-Головний 16.34 5 хв  16.39 8 г  26 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.09 2 хв  17.11 9 г  1 хв 
Біла Церква 22.57 2 хв  22.59 14 г  49 хв 
Львів 05.15 26 хв  05.41 21 г  7 хв 
Івано-Франківськ 07.56 15 хв  08.11 23 г  48 хв 
Яремче 09.23 3 хв  09.26 1 д  1 г  15 хв 
Татарів 09.51 2 хв  09.53 1 д  1 г  43 хв 
Ворохта 10.06 5 хв  10.11 1 д  1 г  58 хв 
Ясіня 10.49 5 хв  10.54 1 д  2 г  41 хв 
Кваси 11.08 5 хв  11.13 1 д  3 г 
Рахів 11.42 1 д  3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 006Д Маріуполь — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031