У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 006Д Маріуполь — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Маріуполь - Рахів номер 006Д відправляється зі станції Маріуполь о 08.08 і прибуває на станцію Рахів о 11.42 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 006Д Маріуполь - Рахів пролягає по таким станціям як Волноваха, Комиш-Зоря, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Біла Церква, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 08.08
Волноваха 09.20 20 хв  09.40 1 г  12 хв 
Комиш-Зоря 10.58 2 хв  11.00 2 г  50 хв 
Федорівка 13.19 20 хв  13.39 5 г  11 хв 
Запоріжжя-1 14.41 4 хв  14.45 6 г  33 хв 
Дніпро-Головний 16.34 5 хв  16.39 8 г  26 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.09 2 хв  17.11 9 г  1 хв 
Біла Церква 22.57 2 хв  22.59 14 г  49 хв 
Львів 05.15 26 хв  05.41 21 г  7 хв 
Івано-Франківськ 07.54 17 хв  08.11 23 г  46 хв 
Яремче 09.23 3 хв  09.26 1 д  1 г  15 хв 
Татарів 09.51 2 хв  09.53 1 д  1 г  43 хв 
Ворохта 10.06 5 хв  10.11 1 д  1 г  58 хв 
Ясіня 10.49 5 хв  10.54 1 д  2 г  41 хв 
Кваси 11.08 5 хв  11.13 1 д  3 г 
Рахів 11.42 1 д  3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 006Д Маріуполь — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930