У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 006Л Рахів — Маріуполь


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Рахів - Маріуполь номер 006Л відправляється зі станції Рахів о 12.40 і прибуває на станцію Маріуполь о 17.26 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 27 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 46 хв. Маршрут поїзда 006Л Рахів - Маріуполь пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Біла Церква, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Комиш-Зоря, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 12.40
Кваси 13.06 2 хв  13.08 26 хв 
Ясіня 13.23 2 хв  13.25 43 хв 
Ворохта 14.00 2 хв  14.02 1 г  20 хв 
Татарів 14.13 2 хв  14.15 1 г  33 хв 
Яремче 14.41 2 хв  14.43 2 г  1 хв 
Івано-Франківськ 15.52 15 хв  16.07 3 г  12 хв 
Львів 18.43 37 хв  19.20 6 г  3 хв 
Біла Церква 02.15 2 хв  02.17 13 г  35 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.31 2 хв  08.33 19 г  51 хв 
Дніпро-Головний 09.12 15 хв  09.27 20 г  32 хв 
Запоріжжя-1 11.04 3 хв  11.07 22 г  24 хв 
Комиш-Зоря 14.48 2 хв  14.50 1 д  2 г  8 хв 
Волноваха 15.57 20 хв  16.17 1 д  3 г  17 хв 
Маріуполь 17.26 1 д  4 г  46 хв 

У розкладі поїзда 006Л Рахів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930