У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 6 Рахів — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Рахів - Запоріжжя номер 6 відправляється зі станції Рахів о 12.40 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 12.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда 6 Рахів - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Львів, Бердичів, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 12.40
Кваси 13.01 2 хв  13.03 21 хв 
Ясіня 13.28 1 хв  13.29 48 хв 
Ворохта 14.07 2 хв  14.09 1 г  27 хв 
Татарів 14.20 2 хв  14.22 1 г  40 хв 
Яремче 14.52 2 хв  14.54 2 г  12 хв 
Івано-Франківськ 16.07 20 хв  16.27 3 г  27 хв 
Львів 18.45 25 хв  19.10 6 г  5 хв 
Бердичів 00.04 2 хв  00.06 11 г  24 хв 
Біла Церква 02.09 2 хв  02.11 13 г  29 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.34 2 хв  04.36 15 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 06.00 2 хв  06.02 17 г  20 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.04 2 хв  09.06 20 г  24 хв 
Дніпро-Головний 09.44 15 хв  09.59 21 г  4 хв 
Запоріжжя-1 12.05 23 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6 Рахів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031