У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 6 Запоріжжя — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Рахів номер 6 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 13.05 і прибуває на станцію Рахів о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут поїзда 6 Запоріжжя - Рахів пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Бердичів, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 13.05
Дніпро-Головний 15.07 20 хв  15.27 2 г  2 хв 
Кам'янське-Пасажирське 15.59 2 хв  16.01 2 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 18.53 2 хв  18.55 5 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.06 2 хв  20.08 7 г  1 хв 
Біла Церква 22.23 2 хв  22.25 9 г  18 хв 
Бердичів 00.30 2 хв  00.32 11 г  25 хв 
Львів 04.58 20 хв  05.18 15 г  53 хв 
Івано-Франківськ 07.33 20 хв  07.53 18 г  28 хв 
Яремче 09.19 3 хв  09.22 20 г  14 хв 
Татарів 09.55 2 хв  09.57 20 г  50 хв 
Ворохта 10.09 4 хв  10.13 21 г  4 хв 
Ясіня 10.52 4 хв  10.56 21 г  47 хв 
Кваси 11.20 4 хв  11.24 22 г  15 хв 
Рахів 11.45 22 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6 Запоріжжя-1 — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031