У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

060Д Лисичанськ — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 060Д сполученням Лисичанськ - Одеса-Головна відправляється зі станції Лисичанськ о 17.04 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кремінне, Сватово, Чугуїв, Люботин, Полтава-Південна, Павлиш, Знам'янка-Пас., Новоукраїнка, Південноукраїнська, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лисичанськ 17.04
Рубіжне 17.22 5 хв  17.27 18 хв 
Кремінне 17.42 2 хв  17.44 38 хв 
Кабанне 18.08 2 хв  18.10 1 г  4 хв 
Сватово 18.32 2 хв  18.34 1 г  28 хв 
Куп'янськ-Вузловий 19.44 20 хв  20.04 2 г  40 хв 
Чугуїв 21.18 2 хв  21.20 4 г  14 хв 
Харків-Пас. 22.11 29 хв  22.40 5 г  7 хв 
Люботин 23.13 2 хв  23.15 6 г  9 хв 
Коломак 00.05 1 хв  00.06 7 г  1 хв 
Полтава-Південна 00.54 20 хв  01.14 7 г  50 хв 
Кременчук 02.54 23 хв  03.17 9 г  50 хв 
Павлиш 03.50 2 хв  03.52 10 г  46 хв 
Користівка 04.20 8 хв  04.28 11 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 05.00 23 хв  05.23 11 г  56 хв 
Кропивницький 06.10 10 хв  06.20 13 г  6 хв 
Новоукраїнка 07.19 2 хв  07.21 14 г  15 хв 
Помічна 07.36 2 хв  07.38 14 г  32 хв 
Південноукраїнська 08.29 2 хв  08.31 15 г  25 хв 
Вознесенськ 09.00 3 хв  09.03 15 г  56 хв 
Одеса-Східна 11.32 2 хв  11.34 18 г  28 хв 
Одеса-Головна 12.10 19 г  6 хв 

У розкладі поїзда 060Д Лисичанськ — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31