У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

601К Львів — Тячів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 601К сполученням Львів - Тячів відправляється зі станції Львів о 20.40 і прибуває на станцію Тячів о 07.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Старий Самбір, Турка, Волосянка-Закарпатська, Кострино, Перечин, Чоп, Берегове, Королеве, Буштино.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.40
Самбір 22.25 3 хв  22.28 1 г  45 хв 
Старий Самбір 22.49 2 хв  22.51 2 г  9 хв 
Стрілки 23.09 2 хв  23.11 2 г  29 хв 
Турка 23.45 2 хв  23.47 3 г  5 хв 
Сянки 00.19 2 хв  00.21 3 г  39 хв 
Волосянка-Закарпатська 00.56 2 хв  00.58 4 г  16 хв 
Ставне 01.10 1 хв  01.11 4 г  30 хв 
Кострино 01.28 1 хв  01.29 4 г  48 хв 
Великий Березний 01.52 2 хв  01.54 5 г  12 хв 
Перечин 02.16 2 хв  02.18 5 г  36 хв 
Ужгород 02.44 20 хв  03.04 6 г  4 хв 
Чоп 03.30 20 хв  03.50 6 г  50 хв 
Батьово 04.15 5 хв  04.20 7 г  35 хв 
Берегове 04.58 4 хв  05.02 8 г  18 хв 
Виноградів-Закарпатський 05.52 5 хв  05.57 9 г  12 хв 
Королеве 06.14 20 хв  06.34 9 г  34 хв 
Хуст 07.01 5 хв  07.06 10 г  21 хв 
Буштино 07.30 2 хв  07.32 10 г  50 хв 
Тячів 07.47 11 г  7 хв 

У розкладі поїзда 601К Львів — Тячів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031