У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

601Ш Солотвино-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 601Ш сполученням Солотвино-1 - Львів відправляється зі станції Солотвино-1 о 17.30 і прибуває на станцію Львів о 06.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Тересва, Буштино, Королеве, Берегове, Чоп, Перечин, Кострино, Волосянка-Закарпатська, Турка, Старий Самбір.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 17.30
Солотвино-Лікарня 17.43 1 хв  17.44 13 хв 
Тересва 18.11 5 хв  18.16 41 хв 
Тячів 18.35 5 хв  18.40 1 г  5 хв 
Буштино 18.57 2 хв  18.59 1 г  27 хв 
Хуст 19.25 5 хв  19.30 1 г  55 хв 
Королеве 19.55 20 хв  20.15 2 г  25 хв 
Виноградів-Закарпатський 20.34 6 хв  20.40 3 г  4 хв 
Берегове 21.22 5 хв  21.27 3 г  52 хв 
Батьово 22.01 4 хв  22.05 4 г  31 хв 
Чоп 22.29 20 хв  22.49 4 г  59 хв 
Ужгород 23.14 20 хв  23.34 5 г  44 хв 
Перечин 23.59 3 хв  00.02 6 г  29 хв 
Великий Березний 00.28 2 хв  00.30 6 г  58 хв 
Кострино 00.56 1 хв  00.57 7 г  26 хв 
Ставне 01.25 1 хв  01.26 7 г  55 хв 
Волосянка-Закарпатська 01.41 2 хв  01.43 8 г  11 хв 
Сянки 02.19 2 хв  02.21 8 г  49 хв 
Турка 02.56 2 хв  02.58 9 г  26 хв 
Стрілки 03.33 2 хв  03.35 10 г  3 хв 
Старий Самбір 03.56 2 хв  03.58 10 г  26 хв 
Самбір 04.29 7 хв  04.36 10 г  59 хв 
Львів 06.00 12 г  30 хв 

У розкладі поїзда 601Ш Солотвино-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728