У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 603/604 Макіївка — Луганськ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Макіївка - Луганськ номер 603/604 відправляється зі станції Макіївка-Пас. о 07.51 і прибуває на станцію Луганськ о 11.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут поїзда 603/604 Макіївка - Луганськ пролягає по таким станціям як Кринична, Щебенка, Єнакієве, Вуглегірськ, Дебальцеве, Депрерадівка, Мануїлівка, Кипуча, Комунарськ, Слов'яносербськ, Родакове, Ім. Кашпарова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Макіївка-Пас. 07.51
Кринична 07.58 2 хв  08.00 7 хв 
Щебенка 08.20 2 хв  08.22 29 хв 
Єнакієве 08.28 2 хв  08.30 37 хв 
Вуглегірськ 08.48 2 хв  08.50 57 хв 
Дебальцеве 09.08 16 хв  09.24 1 г  17 хв 
Депрерадівка 09.47 1 хв  09.48 1 г  56 хв 
Мануїлівка 10.11 1 хв  10.12 2 г  20 хв 
Кипуча 10.22 1 хв  10.23 2 г  31 хв 
Комунарськ 10.35 4 хв  10.39 2 г  44 хв 
Слов'яносербськ 10.53 2 хв  10.55 3 г  2 хв 
Родакове 11.04 2 хв  11.06 3 г  13 хв 
Ім. Кашпарова 11.26 4 хв  11.30 3 г  35 хв 
Луганськ 11.39 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 603/604 Макіївка-Пас. — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930