У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

603/604 Ясинувата-Пас. — Луганськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 603/604 сполученням Ясинувата-Пас. - Луганськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 07.57 і прибуває на станцію Луганськ о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Макіївка-Пас., Кринична, Горлівка, Байрак, Вуглегірськ, Дебальцеве, Баронська, Мануїлівка, Кипуча, Комунарськ, Слов'яносербськ, Родакове, Ім. Кашпарова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 07.57
Макіївка-Пас. 08.15 2 хв  08.17 18 хв 
Кринична 08.26 2 хв  08.28 29 хв 
Горлівка 09.12 2 хв  09.14 1 г  15 хв 
Байрак 09.34 2 хв  09.36 1 г  37 хв 
Вуглегірськ 09.56 2 хв  09.58 1 г  59 хв 
Дебальцеве 10.23 20 хв  10.43 2 г  26 хв 
Баронська 11.15 2 хв  11.17 3 г  18 хв 
Мануїлівка 11.28 25 хв  11.53 3 г  31 хв 
Кипуча 12.03 2 хв  12.05 4 г  6 хв 
Комунарськ 12.16 4 хв  12.20 4 г  19 хв 
Слов'яносербськ 12.34 2 хв  12.36 4 г  37 хв 
Родакове 12.45 2 хв  12.47 4 г  48 хв 
Ім. Кашпарова 13.07 3 хв  13.10 5 г  10 хв 
Луганськ 13.19 5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 603/604 Ясинувата-Пас. — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031