У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 604/603 Луганськ — Макіївка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Луганськ - Макіївка номер 604/603 відправляється зі станції Луганськ о 08.20 і прибуває на станцію Макіївка-Пас. о 12.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут поїзда 604/603 Луганськ - Макіївка пролягає по таким станціям як Ім. Кашпарова, Родакове, Слов'яносербськ, Комунарськ, Кипуча, Мануїлівка, Депрерадівка, Дебальцеве, Вуглегірськ, Єнакієве, Щебенка, Кринична.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 08.20
Ім. Кашпарова 08.28 1 хв  08.29 8 хв 
Родакове 08.49 3 хв  08.52 29 хв 
Слов'яносербськ 09.03 2 хв  09.05 43 хв 
Комунарськ 09.29 5 хв  09.34 1 г  9 хв 
Кипуча 09.46 2 хв  09.48 1 г  26 хв 
Мануїлівка 09.59 1 хв  10.00 1 г  39 хв 
Депрерадівка 10.23 1 хв  10.24 2 г  3 хв 
Дебальцеве 10.47 5 хв  10.52 2 г  27 хв 
Вуглегірськ 11.09 2 хв  11.11 2 г  49 хв 
Єнакієве 11.27 1 хв  11.28 3 г  7 хв 
Щебенка 11.37 1 хв  11.38 3 г  17 хв 
Кринична 12.02 1 хв  12.03 3 г  42 хв 
Макіївка-Пас. 12.11 3 г  51 хв 

У розкладі поїзда 604/603 Луганськ — Макіївка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031