У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 604/603 Луганськ — Макіївка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Луганськ - Макіївка номер 604/603 відправляється зі станції Луганськ о 08.20 і прибуває на станцію Макіївка-Пас. о 12.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут поїзда 604/603 Луганськ - Макіївка пролягає по таким станціям як Ім. Кашпарова, Родакове, Слов'яносербськ, Комунарськ, Кипуча, Мануїлівка, Депрерадівка, Дебальцеве, Вуглегірськ, Єнакієве, Щебенка, Кринична.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 08.20
Ім. Кашпарова 08.28 1 хв  08.29 8 хв 
Родакове 08.49 3 хв  08.52 29 хв 
Слов'яносербськ 09.03 2 хв  09.05 43 хв 
Комунарськ 09.29 5 хв  09.34 1 г  9 хв 
Кипуча 09.46 2 хв  09.48 1 г  26 хв 
Мануїлівка 09.59 1 хв  10.00 1 г  39 хв 
Депрерадівка 10.23 1 хв  10.24 2 г  3 хв 
Дебальцеве 10.47 22 хв  11.09 2 г  27 хв 
Вуглегірськ 11.26 1 хв  11.27 3 г  6 хв 
Єнакієве 11.44 1 хв  11.45 3 г  24 хв 
Щебенка 11.54 1 хв  11.55 3 г  34 хв 
Кринична 12.19 1 хв  12.20 3 г  59 хв 
Макіївка-Пас. 12.28 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 604/603 Луганськ — Макіївка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728