У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Х Москва-Київська — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 061Х сполученням Москва-Київська - Херсон відправляється зі станції Москва-Київська о 15.41 і прибуває на станцію Херсон о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Суземка, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Ічня, Пирятин, Драбове-Барятинське, Черкаси, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Казанка, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.41
Брянск-Орловський 21.15 15 хв  21.30 5 г  34 хв 
Суземка 22.50 50 хв  23.40 7 г  9 хв 
Зернове 23.53 52 хв  00.45 8 г  12 хв 
Хутір-Михайлівський 01.04 2 хв  01.06 9 г  23 хв 
Терещенська 01.40 2 хв  01.42 9 г  59 хв 
Конотоп 02.33 5 хв  02.38 10 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 03.02 26 хв  03.28 11 г  21 хв 
Ічня 04.27 2 хв  04.29 12 г  46 хв 
Прилуки 05.09 3 хв  05.12 13 г  28 хв 
Пирятин 05.57 2 хв  05.59 14 г  16 хв 
Гребінка 06.18 20 хв  06.38 14 г  37 хв 
Драбове-Барятинське 07.02 3 хв  07.05 15 г  21 хв 
Золотоноша-1 07.35 3 хв  07.38 15 г  54 хв 
Черкаси 08.24 20 хв  08.44 16 г  43 хв 
Ім. Тараса Шевченка 09.24 36 хв  10.00 17 г  43 хв 
Кам'янка 10.20 2 хв  10.22 18 г  39 хв 
Фундукліївка 10.36 2 хв  10.38 18 г  55 хв 
Знам'янка-Пас. 11.26 30 хв  11.56 19 г  45 хв 
Долинська 13.15 20 хв  13.35 21 г  34 хв 
Казанка 14.03 2 хв  14.05 22 г  22 хв 
Новий Буг 14.30 2 хв  14.32 22 г  49 хв 
Миколаїв-Пас. 15.56 38 хв  16.34 1 д  15 хв 
Херсон 17.45 1 д  2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 061Х Москва-Київська — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031