У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 061Х Москва — Херсон


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Москва - Херсон номер 061Х відправляється зі станції Москва-Київська о 15.41 і прибуває на станцію Херсон о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 37 хв. Маршрут поїзда 061Х Москва - Херсон пролягає по таким станціям як Суземка, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Ічня, Пирятин, Драбове-Барятинське, Черкаси, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Казанка, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.41
Брянск-Орловський 21.15 15 хв  21.30 5 г  34 хв 
Суземка 22.50 50 хв  23.40 7 г  9 хв 
Зернове 23.53 52 хв  00.45 8 г  12 хв 
Хутір-Михайлівський 01.04 2 хв  01.06 9 г  23 хв 
Терещенська 01.40 2 хв  01.42 9 г  59 хв 
Конотоп 02.33 5 хв  02.38 10 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 03.02 26 хв  03.28 11 г  21 хв 
Ічня 04.27 2 хв  04.29 12 г  46 хв 
Прилуки 05.09 3 хв  05.12 13 г  28 хв 
Пирятин 05.57 2 хв  05.59 14 г  16 хв 
Гребінка 06.18 20 хв  06.38 14 г  37 хв 
Драбове-Барятинське 07.02 3 хв  07.05 15 г  21 хв 
Золотоноша-1 07.35 3 хв  07.38 15 г  54 хв 
Черкаси 08.24 20 хв  08.44 16 г  43 хв 
Ім. Тараса Шевченка 09.24 36 хв  10.00 17 г  43 хв 
Кам'янка 10.20 2 хв  10.22 18 г  39 хв 
Фундукліївка 10.36 2 хв  10.38 18 г  55 хв 
Знам'янка-Пас. 11.26 30 хв  11.56 19 г  45 хв 
Долинська 13.15 20 хв  13.35 21 г  34 хв 
Казанка 14.03 2 хв  14.05 22 г  22 хв 
Новий Буг 14.30 2 хв  14.32 22 г  49 хв 
Миколаїв-Пас. 15.56 38 хв  16.34 1 д  15 хв 
Херсон 17.45 1 д  2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 061Х Москва-Київська — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930