У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 619 Макіївка — Успенська


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Макіївка - Успенська номер 619 відправляється зі станції Макіївка-Пас. о 08.56 і прибуває на станцію Успенська о 11.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут поїзда 619 Макіївка - Успенська пролягає по таким станціям як Кринична, Ханженкове, Харцизьк, Іловайськ, Кутейникове, Амвросіївка, Квашине.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Макіївка-Пас. 08.56
Кринична 09.07 2 хв  09.09 11 хв 
Ханженкове 09.21 2 хв  09.23 25 хв 
Харцизьк 09.34 4 хв  09.38 38 хв 
Іловайськ 09.56 22 хв  10.18 1 г 
Кутейникове 10.37 2 хв  10.39 1 г  41 хв 
Амвросіївка 10.53 2 хв  10.55 1 г  57 хв 
Квашине 11.06 2 хв  11.08 2 г  10 хв 
Успенська 11.20 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 619 Макіївка-Пас. — Успенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728