У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 619 Макіївка — Успенська


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Макіївка - Успенська номер 619 відправляється зі станції Макіївка-Пас. о 08.01 і прибуває на станцію Успенська о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 44 хв. Маршрут поїзда 619 Макіївка - Успенська пролягає по таким станціям як Кринична, Ханженкове, Харцизьк, Іловайськ, Кутейникове, Амвросіївка, Квашине.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Макіївка-Пас. 08.01
Кринична 08.09 2 хв  08.11 8 хв 
Ханженкове 08.23 2 хв  08.25 22 хв 
Харцизьк 08.36 3 хв  08.39 35 хв 
Іловайськ 08.57 22 хв  09.19 56 хв 
Кутейникове 09.38 2 хв  09.40 1 г  37 хв 
Амвросіївка 09.54 2 хв  09.56 1 г  53 хв 
Квашине 10.07 1 г 11 хв  11.18 2 г  6 хв 
Успенська 11.30 3 г  29 хв 

У розкладі поїзда 619 Макіївка-Пас. — Успенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031