У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 619 Ясинувата — Успенська


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ясинувата - Успенська номер 619 відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 08.04 і прибуває на станцію Успенська о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут поїзда 619 Ясинувата - Успенська пролягає по таким станціям як Макіївка-Пас., Кринична, Ханженкове, Харцизьк, Іловайськ, Кутейникове, Амвросіївка, Квашине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 08.04
Макіївка-Пас. 08.23 4 хв  08.27 19 хв 
Кринична 08.35 2 хв  08.37 31 хв 
Ханженкове 08.49 2 хв  08.51 45 хв 
Харцизьк 09.02 3 хв  09.05 58 хв 
Іловайськ 09.23 22 хв  09.45 1 г  19 хв 
Кутейникове 10.04 2 хв  10.06 2 г 
Амвросіївка 10.20 2 хв  10.22 2 г  16 хв 
Квашине 10.33 45 хв  11.18 2 г  29 хв 
Успенська 11.30 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 619 Ясинувата-Пас. — Успенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930