У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 619 Ясинувата — Успенська


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ясинувата - Успенська номер 619 відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 08.04 і прибуває на станцію Успенська о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут поїзда 619 Ясинувата - Успенська пролягає по таким станціям як Макіївка-Пас., Кринична, Ханженкове, Харцизьк, Іловайськ, Кутейникове, Амвросіївка, Квашине.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 08.04
Макіївка-Пас. 08.23 4 хв  08.27 19 хв 
Кринична 08.35 2 хв  08.37 31 хв 
Ханженкове 08.49 2 хв  08.51 45 хв 
Харцизьк 09.02 3 хв  09.05 58 хв 
Іловайськ 09.23 22 хв  09.45 1 г  19 хв 
Кутейникове 10.04 2 хв  10.06 2 г 
Амвросіївка 10.20 2 хв  10.22 2 г  16 хв 
Квашине 10.33 45 хв  11.18 2 г  29 хв 
Успенська 11.30 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 619 Ясинувата-Пас. — Успенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28