У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 62 Одеса — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Харків номер 62 відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.51 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.06 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 3 хв. Маршрут поїзда 62 Одеса - Харків пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Новоукраїнка, Кропивницький, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Чортомлик, Марганець, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.51
Роздільна-1 18.00 2 хв  18.02 1 г  9 хв 
Подільськ-Жм. 19.34 2 хв  19.36 2 г  43 хв 
Балта 20.04 2 хв  20.06 3 г  13 хв 
Любашівка 21.11 2 хв  21.13 4 г  20 хв 
Врадіївка 21.44 2 хв  21.46 4 г  53 хв 
Первомайськ-на-Бузі 22.30 2 хв  22.32 5 г  39 хв 
Помічна 23.42 2 хв  23.44 6 г  51 хв 
Новоукраїнка 23.59 2 хв  00.01 7 г  8 хв 
Плетений Ташлик 00.18 2 хв  00.20 7 г  27 хв 
Кропивницький 00.54 3 хв  00.57 8 г  3 хв 
Знам'янка-Пас. 01.50 29 хв  02.19 8 г  59 хв 
Долинська 04.03 5 хв  04.08 11 г  12 хв 
Тимкове 04.25 24 хв  04.49 11 г  34 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.04 15 хв  06.19 13 г  13 хв 
Апостолове 07.08 5 хв  07.13 14 г  17 хв 
Чортомлик 08.05 2 хв  08.07 15 г  14 хв 
Нікополь 08.38 15 хв  08.53 15 г  47 хв 
Марганець 09.20 2 хв  09.22 16 г  29 хв 
Запоріжжя-1 11.10 25 хв  11.35 18 г  19 хв 
Дніпро-Головний 13.37 33 хв  14.10 20 г  46 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 15.02 2 хв  15.04 22 г  11 хв 
Павлоград-1 15.53 2 хв  15.55 23 г  2 хв 
Лозова 17.00 1 хв  17.01 1 д  9 хв 
Лихачове 17.43 2 хв  17.45 1 д  52 хв 
Харків-Пас. 19.06 1 д  2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 62 Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031