У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 620 Успенська — Макіївка


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Успенська - Макіївка номер 620 відправляється зі станції Успенська о 13.40 і прибуває на станцію Макіївка-Пас. о 16.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда 620 Успенська - Макіївка пролягає по таким станціям як Квашине, Амвросіївка, Кутейникове, Іловайськ, Харцизьк, Ханженкове, Кринична.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Успенська 13.40
Квашине 13.53 1 г 14.53 13 хв 
Амвросіївка 15.04 2 хв  15.06 1 г  24 хв 
Кутейникове 15.22 2 хв  15.24 1 г  42 хв 
Іловайськ 15.42 22 хв  16.04 2 г  2 хв 
Харцизьк 16.22 3 хв  16.25 2 г  42 хв 
Ханженкове 16.35 2 хв  16.37 2 г  55 хв 
Кринична 16.47 2 хв  16.49 3 г  7 хв 
Макіївка-Пас. 16.57 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 620 Успенська — Макіївка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930