У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 620 Успенська — Ясинувата


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Успенська - Ясинувата номер 620 відправляється зі станції Успенська о 13.30 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 17.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда 620 Успенська - Ясинувата пролягає по таким станціям як Квашине, Амвросіївка, Кутейникове, Іловайськ, Харцизьк, Ханженкове, Кринична, Макіївка-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Успенська 13.30
Квашине 13.43 1 г 14.43 13 хв 
Амвросіївка 14.54 2 хв  14.56 1 г  24 хв 
Кутейникове 15.12 2 хв  15.14 1 г  42 хв 
Іловайськ 15.32 22 хв  15.54 2 г  2 хв 
Харцизьк 16.12 3 хв  16.15 2 г  42 хв 
Ханженкове 16.25 2 хв  16.27 2 г  55 хв 
Кринична 16.37 2 хв  16.39 3 г  7 хв 
Макіївка-Пас. 16.47 4 хв  16.51 3 г  17 хв 
Ясинувата-Пас. 17.10 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 620 Успенська — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930