У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 620 Успенська — Ясинувата


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Успенська - Ясинувата номер 620 відправляється зі станції Успенська о 13.30 і прибуває на станцію Ясинувата-Західна о 17.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда 620 Успенська - Ясинувата пролягає по таким станціям як Квашине, Амвросіївка, Кутейникове, Іловайськ, Харцизьк, Ханженкове, Кринична, Макіївка-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Успенська 13.30
Квашине 13.43 1 г 14.43 13 хв 
Амвросіївка 14.54 2 хв  14.56 1 г  24 хв 
Кутейникове 15.12 2 хв  15.14 1 г  42 хв 
Іловайськ 15.32 22 хв  15.54 2 г  2 хв 
Харцизьк 16.12 3 хв  16.15 2 г  42 хв 
Ханженкове 16.25 2 хв  16.27 2 г  55 хв 
Кринична 16.37 2 хв  16.39 3 г  7 хв 
Макіївка-Пас. 16.47 4 хв  16.51 3 г  17 хв 
Ясинувата-Західна 17.05 3 г  35 хв 

У розкладі поїзда 620 Успенська — Ясинувата-Західна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930