У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

628Б Гродно — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 628Б сполученням Гродно - Одеса-Головна відправляється зі станції Гродно о 23.55 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.16 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 12 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 12 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Рось, Озерниця, Городея, Мінськ-Пас., Бобруйськ, Терюха, Ніжин, Фастів-1, Жмеринка-Пас., Кодима.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гродно 23.55
Скідель 00.24 2 хв  00.26 29 хв 
Мости 00.50 33 хв  01.23 55 хв 
Рось 01.41 5 хв  01.46 1 г  46 хв 
Вовковиськ-місто 02.11 20 хв  02.31 2 г  16 хв 
Зельва 02.53 7 хв  03.00 2 г  58 хв 
Озерниця 03.21 2 хв  03.23 3 г  26 хв 
Слонім 03.44 2 хв  03.46 3 г  49 хв 
Барановичі-Поліські 04.53 27 хв  05.20 4 г  58 хв 
Городея 05.52 2 хв  05.54 5 г  57 хв 
Столбці 06.13 2 хв  06.15 6 г  18 хв 
Койданово 06.48 2 хв  06.50 6 г  53 хв 
Мінськ-Пас. 07.26 6 г 47 хв  14.13 7 г  31 хв 
Пуховичи 15.09 2 хв  15.11 15 г  14 хв 
Осиповичі-1 15.53 23 хв  16.16 15 г  58 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 16 г  57 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 17 г  49 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 19 г  4 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 20 г  16 хв 
Горностаївка 21.06 45 хв  21.51 21 г  11 хв 
Чернігів 22.54 25 хв  23.19 22 г  59 хв 
Ніжин 00.18 2 хв  00.20 1 д  23 хв 
Дарниця 01.35 2 хв  01.37 1 д  1 г  40 хв 
Київ-Пас. 01.56 25 хв  02.21 1 д  2 г  1 хв 
Фастів-1 03.15 2 хв  03.17 1 д  3 г  20 хв 
Козятин-1 04.29 2 хв  04.31 1 д  4 г  34 хв 
Вінниця 05.26 7 хв  05.33 1 д  5 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 06.24 14 хв  06.38 1 д  6 г  29 хв 
Журавлівка 07.41 2 хв  07.43 1 д  7 г  46 хв 
Вапнярка 07.53 2 хв  07.55 1 д  7 г  58 хв 
Кодима 08.37 2 хв  08.39 1 д  8 г  42 хв 
Подільськ-Жм. 09.30 17 хв  09.47 1 д  9 г  35 хв 
Роздільна-1 11.15 2 хв  11.17 1 д  11 г  20 хв 
Одеса-Головна 12.16 1 д  12 г  21 хв 

У розкладі поїзда 628Б Гродно — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728