У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

628Б Гродно — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 628Б сполученням Гродно - Одеса-Головна відправляється зі станції Гродно о 23.55 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.16 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 12 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 12 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Рось, Озерниця, Городея, Мінськ-Пас., Бобруйськ, Терюха, Ніжин, Фастів-1, Жмеринка-Пас., Кодима.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гродно 23.55
Скідель 00.24 2 хв  00.26 29 хв 
Мости 00.50 33 хв  01.23 55 хв 
Рось 01.41 5 хв  01.46 1 г  46 хв 
Вовковиськ-місто 02.11 20 хв  02.31 2 г  16 хв 
Зельва 02.53 7 хв  03.00 2 г  58 хв 
Озерниця 03.21 2 хв  03.23 3 г  26 хв 
Слонім 03.44 2 хв  03.46 3 г  49 хв 
Барановичі-Поліські 04.53 27 хв  05.20 4 г  58 хв 
Городея 05.52 2 хв  05.54 5 г  57 хв 
Столбці 06.13 2 хв  06.15 6 г  18 хв 
Койданово 06.48 2 хв  06.50 6 г  53 хв 
Мінськ-Пас. 07.26 6 г 47 хв  14.13 7 г  31 хв 
Пуховичи 15.09 2 хв  15.11 15 г  14 хв 
Осиповичі-1 15.53 23 хв  16.16 15 г  58 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 16 г  57 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 17 г  49 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 19 г  4 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 20 г  16 хв 
Горностаївка 21.06 45 хв  21.51 21 г  11 хв 
Чернігів 22.54 25 хв  23.19 22 г  59 хв 
Ніжин 00.18 2 хв  00.20 1 д  23 хв 
Дарниця 01.35 2 хв  01.37 1 д  1 г  40 хв 
Київ-Пас. 01.56 25 хв  02.21 1 д  2 г  1 хв 
Фастів-1 03.15 2 хв  03.17 1 д  3 г  20 хв 
Козятин-1 04.29 2 хв  04.31 1 д  4 г  34 хв 
Вінниця 05.26 7 хв  05.33 1 д  5 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 06.24 14 хв  06.38 1 д  6 г  29 хв 
Журавлівка 07.41 2 хв  07.43 1 д  7 г  46 хв 
Вапнярка 07.53 2 хв  07.55 1 д  7 г  58 хв 
Кодима 08.37 2 хв  08.39 1 д  8 г  42 хв 
Подільськ-Жм. 09.30 17 хв  09.47 1 д  9 г  35 хв 
Роздільна-1 11.15 2 хв  11.17 1 д  11 г  20 хв 
Одеса-Головна 12.16 1 д  12 г  21 хв 

У розкладі поїзда 628Б Гродно — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31