У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 63 Харків — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Харків - Київ номер 63 відправляється зі станції Харків-Пас. о 22.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут поїзда 63 Харків - Київ пролягає по таким станціям як Люботин, Полтава-Киівська, Решетилівка, Гоголеве, Миргород, Ромодан, Лубни, Гребінка, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 22.30
Люботин 23.00 2 хв  23.02 30 хв 
Полтава-Киівська 00.47 20 хв  01.07 2 г  17 хв 
Решетилівка 01.37 2 хв  01.39 3 г  7 хв 
Гоголеве 02.09 2 хв  02.11 3 г  39 хв 
Миргород 02.28 2 хв  02.30 3 г  58 хв 
Ромодан 02.53 3 хв  02.56 4 г  23 хв 
Лубни 03.24 2 хв  03.26 4 г  54 хв 
Гребінка 04.02 17 хв  04.19 5 г  32 хв 
Дарниця 05.47 2 хв  05.49 7 г  17 хв 
Київ-Пас. 06.10 7 г  40 хв 

У розкладі поїзда 63 Харків-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031