У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 65 Харків — Умань


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Умань номер 65 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.49 і прибуває на станцію Умань о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда 65 Харків - Умань пролягає по таким станціям як Лозова, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Олександрія, Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Шпола, Багачеве, Звенигородка, Тальне, Поташ, Христинівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.49
Лозова 19.59 3 хв  20.02 2 г  10 хв 
Павлоград-1 21.05 2 хв  21.07 3 г  16 хв 
Дніпро-Головний 22.30 20 хв  22.50 4 г  41 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.23 2 хв  23.25 5 г  34 хв 
Верхівцеве 23.53 2 хв  23.55 6 г  4 хв 
Олександрія 01.57 2 хв  01.59 8 г  8 хв 
Знам'янка-Пас. 02.43 10 хв  02.53 8 г  54 хв 
Фундукліївка 03.40 2 хв  03.42 9 г  51 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.16 31 хв  04.47 10 г  27 хв 
Шпола 05.39 2 хв  05.41 11 г  50 хв 
Багачеве 06.12 2 хв  06.14 12 г  23 хв 
Звенигородка 06.24 2 хв  06.26 12 г  35 хв 
Тальне 06.57 2 хв  06.59 13 г  8 хв 
Поташ 07.43 2 хв  07.45 13 г  54 хв 
Христинівка 08.20 40 хв  09.00 14 г  31 хв 
Умань 09.30 15 г  41 хв 

У розкладі поїзда 65 Харків-Пас. — Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031