У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

065М Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 065М сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 16.31 і прибуває на станцію Кишинів о 18.19 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Навля, Суземка, Конотоп, Київ-Пас., Вінниця, Жмеринка-Пас., Тираспіль, Бендери 2, Булбоака.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 16.31
Калуга-2 18.56 9 хв  19.05 2 г  25 хв 
Сухиничі-Головні 20.10 32 хв  20.42 3 г  39 хв 
Брянск-Орловський 22.07 17 хв  22.24 5 г  36 хв 
Навля 23.04 2 хв  23.06 6 г  33 хв 
Суземка 23.47 50 хв  00.37 7 г  16 хв 
Конотоп 02.27 15 хв  02.42 9 г  56 хв 
Київ-Пас. 05.12 10 хв  05.22 12 г  41 хв 
Вінниця 08.25 4 хв  08.29 15 г  54 хв 
Жмеринка-Пас. 09.13 20 хв  09.33 16 г  42 хв 
Тираспіль 15.46 7 хв  15.53 23 г  15 хв 
Бендери 2 16.09 30 хв  16.39 23 г  38 хв 
Булбоака 17.07 30 хв  17.37 1 д  36 хв 
Кишинів 18.19 1 д  1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 065М Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930