У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 65 Умань — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Умань - Харків номер 65 відправляється зі станції Умань о 17.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут поїзда 65 Умань - Харків пролягає по таким станціям як Христинівка, Поташ, Тальне, Звенигородка, Багачеве, Шпола, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 17.40
Христинівка 18.12 40 хв  18.52 32 хв 
Поташ 19.24 2 хв  19.26 1 г  44 хв 
Тальне 20.09 2 хв  20.11 2 г  29 хв 
Звенигородка 20.45 9 хв  20.54 3 г  5 хв 
Багачеве 21.04 2 хв  21.06 3 г  24 хв 
Шпола 21.38 2 хв  21.40 3 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.40 44 хв  23.24 5 г 
Фундукліївка 00.08 2 хв  00.10 6 г  28 хв 
Знам'янка-Пас. 00.58 3 хв  01.01 7 г  18 хв 
Олександрія 01.42 2 хв  01.44 8 г  2 хв 
Верхівцеве 03.33 2 хв  03.35 9 г  53 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.03 2 хв  04.05 10 г  23 хв 
Дніпро-Головний 04.40 20 хв  05.00 11 г 
Павлоград-1 06.34 2 хв  06.36 12 г  54 хв 
Лозова 07.40 2 хв  07.42 14 г 
Харків-Пас. 09.51 16 г  11 хв 

У розкладі поїзда 65 Умань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031