У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

066Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 066Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 23.45 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.07 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Булбоака, Бендери 2, Тираспіль, Жмеринка-Пас., Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Суземка, Навля, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 23.45
Булбоака 00.36 30 хв  01.06 51 хв 
Бендери 2 01.35 30 хв  02.05 1 г  50 хв 
Тираспіль 02.22 7 хв  02.29 2 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 08.39 20 хв  08.59 8 г  54 хв 
Вінниця 09.44 4 хв  09.48 9 г  59 хв 
Київ-Пас. 13.11 20 хв  13.31 13 г  26 хв 
Конотоп 16.28 24 хв  16.52 16 г  43 хв 
Суземка 19.54 50 хв  20.44 20 г  9 хв 
Навля 21.38 2 хв  21.40 21 г  53 хв 
Брянск-Орловський 22.32 15 хв  22.47 22 г  47 хв 
Сухиничі-Головні 00.24 32 хв  00.56 1 д  39 хв 
Калуга-2 01.59 5 хв  02.04 1 д  2 г  14 хв 
Москва-Київська 05.07 1 д  5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 066Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031