У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

066Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 066Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 23.45 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.07 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Булбоака, Бендери 2, Тираспіль, Жмеринка-Пас., Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Суземка, Навля, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 23.45
Булбоака 00.36 30 хв  01.06 51 хв 
Бендери 2 01.35 30 хв  02.05 1 г  50 хв 
Тираспіль 02.22 7 хв  02.29 2 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 08.39 20 хв  08.59 8 г  54 хв 
Вінниця 09.44 4 хв  09.48 9 г  59 хв 
Київ-Пас. 13.11 20 хв  13.31 13 г  26 хв 
Конотоп 16.28 24 хв  16.52 16 г  43 хв 
Суземка 19.54 50 хв  20.44 20 г  9 хв 
Навля 21.38 2 хв  21.40 21 г  53 хв 
Брянск-Орловський 22.32 15 хв  22.47 22 г  47 хв 
Сухиничі-Головні 00.24 32 хв  00.56 1 д  39 хв 
Калуга-2 01.59 5 хв  02.04 1 д  2 г  14 хв 
Москва-Київська 05.07 1 д  5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 066Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031