У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

066Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 066Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 23.45 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.07 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Булбоака, Бендери 2, Тираспіль, Жмеринка-Пас., Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Суземка, Навля, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 23.45
Булбоака 00.36 30 хв  01.06 51 хв 
Бендери 2 01.35 30 хв  02.05 1 г  50 хв 
Тираспіль 02.22 7 хв  02.29 2 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 08.39 20 хв  08.59 8 г  54 хв 
Вінниця 09.44 4 хв  09.48 9 г  59 хв 
Київ-Пас. 13.11 20 хв  13.31 13 г  26 хв 
Конотоп 16.28 24 хв  16.52 16 г  43 хв 
Суземка 19.54 50 хв  20.44 20 г  9 хв 
Навля 21.38 2 хв  21.40 21 г  53 хв 
Брянск-Орловський 22.32 15 хв  22.47 22 г  47 хв 
Сухиничі-Головні 00.24 32 хв  00.56 1 д  39 хв 
Калуга-2 01.59 5 хв  02.04 1 д  2 г  14 хв 
Москва-Київська 05.07 1 д  5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 066Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031