У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 066Щ Кишинів — Москва


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кишинів - Москва номер 066Щ відправляється зі станції Кишинів о 23.45 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.07 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 59 хв. Маршрут поїзда 066Щ Кишинів - Москва пролягає по таким станціям як Булбоака, Бендери 2, Тираспіль, Жмеринка-Пас., Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Суземка, Навля, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 23.45
Булбоака 00.36 30 хв  01.06 51 хв 
Бендери 2 01.35 30 хв  02.05 1 г  50 хв 
Тираспіль 02.22 7 хв  02.29 2 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 08.39 20 хв  08.59 8 г  54 хв 
Вінниця 09.44 4 хв  09.48 9 г  59 хв 
Київ-Пас. 13.11 20 хв  13.31 13 г  26 хв 
Конотоп 16.28 24 хв  16.52 16 г  43 хв 
Суземка 19.54 50 хв  20.44 20 г  9 хв 
Навля 21.38 2 хв  21.40 21 г  53 хв 
Брянск-Орловський 22.32 15 хв  22.47 22 г  47 хв 
Сухиничі-Головні 00.24 32 хв  00.56 1 д  39 хв 
Калуга-2 01.59 5 хв  02.04 1 д  2 г  14 хв 
Москва-Київська 05.07 1 д  5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 066Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930