У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668К Ковель — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 668К сполученням Ковель - Львів відправляється зі станції Ковель о 17.16 і прибуває на станцію Львів о 00.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Сенкевичівка, Горохів, Стоянів, Радехів, Кам'янка-Бузька.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.16
Голоби 17.46 1 хв  17.47 30 хв 
Рожище 18.12 4 хв  18.16 56 хв 
Ківерці 18.32 22 хв  18.54 1 г  16 хв 
Луцьк 19.11 18 хв  19.29 1 г  55 хв 
Сенкевичівка 20.38 16 хв  20.54 3 г  22 хв 
Горохів 21.31 2 хв  21.33 4 г  15 хв 
Стоянів 22.06 12 хв  22.18 4 г  50 хв 
Радехів 22.42 2 хв  22.44 5 г  26 хв 
Кам'янка-Бузька 23.24 2 хв  23.26 6 г  8 хв 
Львів 00.32 7 г  16 хв 

У розкладі поїзда 668К Ковель — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31