У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668Ш Львів — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 668Ш сполученням Львів - Ковель відправляється зі станції Львів о 02.39 і прибуває на станцію Ковель о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Сенкевичівка, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 02.39
Кам'янка-Бузька 03.43 2 хв  03.45 1 г  4 хв 
Радехів 04.24 2 хв  04.26 1 г  45 хв 
Стоянів 04.50 10 хв  05.00 2 г  11 хв 
Горохів 05.31 3 хв  05.34 2 г  52 хв 
Сенкевичівка 06.18 13 хв  06.31 3 г  39 хв 
Луцьк 07.28 3 хв  07.31 4 г  49 хв 
Ківерці 07.49 23 хв  08.12 5 г  10 хв 
Рожище 08.29 2 хв  08.31 5 г  50 хв 
Голоби 08.54 6 хв  09.00 6 г  15 хв 
Ковель 09.30 6 г  51 хв 

У розкладі поїзда 668Ш Львів — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031