У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 668Ш Львів — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Львів - Ковель номер 668Ш відправляється зі станції Львів о 02.39 і прибуває на станцію Ковель о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда 668Ш Львів - Ковель пролягає по таким станціям як Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Сенкевичівка, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 02.39
Кам'янка-Бузька 03.43 2 хв  03.45 1 г  4 хв 
Радехів 04.24 2 хв  04.26 1 г  45 хв 
Стоянів 04.50 10 хв  05.00 2 г  11 хв 
Горохів 05.31 3 хв  05.34 2 г  52 хв 
Сенкевичівка 06.18 13 хв  06.31 3 г  39 хв 
Луцьк 07.28 3 хв  07.31 4 г  49 хв 
Ківерці 07.49 23 хв  08.12 5 г  10 хв 
Рожище 08.29 2 хв  08.31 5 г  50 хв 
Голоби 08.54 6 хв  09.00 6 г  15 хв 
Ковель 09.30 6 г  51 хв 

У розкладі поїзда 668Ш Львів — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28