У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 668Ш Львів — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Львів - Ковель номер 668Ш відправляється зі станції Львів о 02.39 і прибуває на станцію Ковель о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда 668Ш Львів - Ковель пролягає по таким станціям як Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Сенкевичівка, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 02.39
Кам'янка-Бузька 03.43 2 хв  03.45 1 г  4 хв 
Радехів 04.24 2 хв  04.26 1 г  45 хв 
Стоянів 04.50 10 хв  05.00 2 г  11 хв 
Горохів 05.31 3 хв  05.34 2 г  52 хв 
Сенкевичівка 06.18 13 хв  06.31 3 г  39 хв 
Луцьк 07.28 3 хв  07.31 4 г  49 хв 
Ківерці 07.49 23 хв  08.12 5 г  10 хв 
Рожище 08.29 2 хв  08.31 5 г  50 хв 
Голоби 08.54 6 хв  09.00 6 г  15 хв 
Ковель 09.30 6 г  51 хв 

У розкладі поїзда 668Ш Львів — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930