У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668Ш Львів — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 668Ш сполученням Львів - Ковель відправляється зі станції Львів о 02.39 і прибуває на станцію Ковель о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Сенкевичівка, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 02.39
Кам'янка-Бузька 03.43 2 хв  03.45 1 г  4 хв 
Радехів 04.24 2 хв  04.26 1 г  45 хв 
Стоянів 04.50 10 хв  05.00 2 г  11 хв 
Горохів 05.31 3 хв  05.34 2 г  52 хв 
Сенкевичівка 06.18 13 хв  06.31 3 г  39 хв 
Луцьк 07.28 3 хв  07.31 4 г  49 хв 
Ківерці 07.49 23 хв  08.12 5 г  10 хв 
Рожище 08.29 2 хв  08.31 5 г  50 хв 
Голоби 08.54 6 хв  09.00 6 г  15 хв 
Ковель 09.30 6 г  51 хв 

У розкладі поїзда 668Ш Львів — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031