У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 068Ш Львів — Маріуполь


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Львів - Маріуполь номер 068Ш відправляється зі станції Львів о 00.02 і прибуває на станцію Маріуполь о 05.32 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 48 хв. Маршрут поїзда 068Ш Львів - Маріуполь пролягає по таким станціям як Злочів, Хмельницький, Вапнярка, Губник, Поташ, Шпола, Фундукліївка, П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний, Молочанськ, Комиш-Зоря.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 00.02
Підзамче 00.13 2 хв  00.15 11 хв 
Красне 00.48 2 хв  00.50 46 хв 
Злочів 01.12 2 хв  01.14 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 02.09 4 хв  02.13 2 г  7 хв 
Волочиськ 03.09 2 хв  03.11 3 г  7 хв 
Хмельницький 04.05 5 хв  04.10 4 г  3 хв 
Деражня 04.42 2 хв  04.44 4 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 05.54 15 хв  06.09 5 г  52 хв 
Вапнярка 07.16 20 хв  07.36 7 г  14 хв 
Кирнасівка 07.59 2 хв  08.01 7 г  57 хв 
Ладижин 08.20 3 хв  08.23 8 г  18 хв 
Губник 08.42 2 хв  08.44 8 г  40 хв 
Зятківці 08.56 12 хв  09.08 8 г  54 хв 
Христинівка 10.01 5 хв  10.06 9 г  59 хв 
Поташ 10.35 3 хв  10.38 10 г  33 хв 
Звенигородка 11.50 2 хв  11.52 11 г  48 хв 
Багачеве 12.00 2 хв  12.02 11 г  58 хв 
Шпола 12.33 2 хв  12.35 12 г  31 хв 
Цвіткове 13.00 2 хв  13.02 12 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 13.34 40 хв  14.14 13 г  32 хв 
Фундукліївка 14.56 2 хв  14.58 14 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 15.43 20 хв  16.03 15 г  41 хв 
Олександрія 16.44 2 хв  16.46 16 г  42 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.05 2 хв  18.07 18 г  3 хв 
Верхівцеве 18.41 2 хв  18.43 18 г  39 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.12 2 хв  19.14 19 г  10 хв 
Дніпро-Головний 19.50 20 хв  20.10 19 г  48 хв 
Синельникове-1 21.18 2 хв  21.20 21 г  16 хв 
Запоріжжя-1 22.11 15 хв  22.26 22 г  9 хв 
Молочанськ 00.43 2 хв  00.45 1 д  41 хв 
Великий Токмак 00.58 2 хв  01.00 1 д  56 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 1 д  1 г  45 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 1 д  2 г  30 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 1 д  3 г  4 хв 
Волноваха 03.58 20 хв  04.18 1 д  3 г  56 хв 
Маріуполь 05.32 1 д  5 г  30 хв 

У розкладі поїзда 068Ш Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930