У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 068Ш Львів — Маріуполь


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Львів - Маріуполь номер 068Ш відправляється зі станції Львів о 00.02 і прибуває на станцію Маріуполь о 05.32 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Хмельницький, Вапнярка, Губник, Христинівка, Звенигородка, Цвіткове, Знам'янка-Пас., Верхівцеве, Синельникове-1, Великий Токмак, Розівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 00.02
Підзамче 00.13 2 хв  00.15 11 хв 
Красне 00.48 2 хв  00.50 46 хв 
Злочів 01.12 2 хв  01.14 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 02.09 4 хв  02.13 2 г  7 хв 
Волочиськ 03.09 2 хв  03.11 3 г  7 хв 
Хмельницький 04.05 5 хв  04.10 4 г  3 хв 
Деражня 04.42 2 хв  04.44 4 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 05.54 15 хв  06.09 5 г  52 хв 
Вапнярка 07.16 20 хв  07.36 7 г  14 хв 
Кирнасівка 07.59 2 хв  08.01 7 г  57 хв 
Ладижин 08.20 3 хв  08.23 8 г  18 хв 
Губник 08.42 2 хв  08.44 8 г  40 хв 
Зятківці 08.56 12 хв  09.08 8 г  54 хв 
Кублич 09.23 7 хв  09.30 9 г  21 хв 
Христинівка 10.01 5 хв  10.06 9 г  59 хв 
Поташ 10.35 3 хв  10.38 10 г  33 хв 
Тальне 11.19 2 хв  11.21 11 г  17 хв 
Звенигородка 11.50 2 хв  11.52 11 г  48 хв 
Багачеве 12.00 2 хв  12.02 11 г  58 хв 
Шпола 12.33 2 хв  12.35 12 г  31 хв 
Цвіткове 13.00 2 хв  13.02 12 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 13.34 40 хв  14.14 13 г  32 хв 
Фундукліївка 14.56 2 хв  14.58 14 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 15.43 20 хв  16.03 15 г  41 хв 
Олександрія 16.44 2 хв  16.46 16 г  42 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.05 2 хв  18.07 18 г  3 хв 
Верхівцеве 18.41 2 хв  18.43 18 г  39 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.12 2 хв  19.14 19 г  10 хв 
Дніпро-Головний 19.50 20 хв  20.10 19 г  48 хв 
Синельникове-1 21.18 2 хв  21.20 21 г  16 хв 
Запоріжжя-1 22.11 15 хв  22.26 22 г  9 хв 
Молочанськ 00.43 2 хв  00.45 1 д  41 хв 
Великий Токмак 00.58 2 хв  01.00 1 д  56 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 1 д  1 г  45 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 1 д  2 г  30 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 1 д  3 г  4 хв 
Волноваха 03.58 20 хв  04.18 1 д  3 г  56 хв 
Маріуполь 05.32 1 д  5 г  30 хв 

У розкладі поїзда 068Ш Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031