У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 068Д Маріуполь — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Маріуполь - Львів номер 068Д відправляється зі станції Маріуполь о 13.15 і прибуває на станцію Львів о 17.42 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Верхній Токмак-2, Запоріжжя-1, Верхівцеве, Фундукліївка, Багачеве, Христинівка, Ладижин, Деражня, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 13.15
Волноваха 14.32 20 хв  14.52 1 г  17 хв 
Розівка 15.49 2 хв  15.51 2 г  34 хв 
Комиш-Зоря 16.18 2 хв  16.20 3 г  3 хв 
Верхній Токмак-2 16.59 3 хв  17.02 3 г  44 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 4 г  35 хв 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 4 г  50 хв 
Федорівка 18.42 20 хв  19.02 5 г  27 хв 
Запоріжжя-1 20.17 20 хв  20.37 7 г  2 хв 
Синельникове-1 21.30 2 хв  21.32 8 г  15 хв 
Дніпро-Головний 22.33 20 хв  22.53 9 г  18 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.30 2 хв  23.32 10 г  15 хв 
Верхівцеве 00.03 2 хв  00.05 10 г  48 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.42 18 хв  01.00 11 г  27 хв 
Олександрія 02.14 2 хв  02.16 12 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 02.57 13 хв  03.10 13 г  42 хв 
Фундукліївка 03.54 2 хв  03.56 14 г  39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.27 24 хв  04.51 15 г  12 хв 
Цвіткове 05.16 2 хв  05.18 16 г  1 хв 
Шпола 05.43 2 хв  05.45 16 г  28 хв 
Багачеве 06.16 2 хв  06.18 17 г  1 хв 
Звенигородка 06.26 2 хв  06.28 17 г  11 хв 
Тальне 06.58 3 хв  07.01 17 г  43 хв 
Поташ 07.42 5 хв  07.47 18 г  27 хв 
Христинівка 08.13 5 хв  08.18 18 г  58 хв 
Кублич 08.46 2 хв  08.48 19 г  31 хв 
Зятківці 09.05 2 хв  09.07 19 г  50 хв 
Губник 09.22 2 хв  09.24 20 г  7 хв 
Ладижин 09.41 3 хв  09.44 20 г  26 хв 
Кирнасівка 10.04 2 хв  10.06 20 г  49 хв 
Вапнярка 10.27 20 хв  10.47 21 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 11.50 15 хв  12.05 22 г  35 хв 
Деражня 13.03 2 хв  13.05 23 г  48 хв 
Хмельницький 13.34 5 хв  13.39 1 д  19 хв 
Волочиськ 14.31 2 хв  14.33 1 д  1 г  16 хв 
Тернопіль-Пас. 15.29 5 хв  15.34 1 д  2 г  14 хв 
Злочів 16.30 2 хв  16.32 1 д  3 г  15 хв 
Красне 16.55 2 хв  16.57 1 д  3 г  40 хв 
Підзамче 17.29 2 хв  17.31 1 д  4 г  14 хв 
Львів 17.42 1 д  4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 068Д Маріуполь — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031