У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 068Д Маріуполь — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Маріуполь - Львів номер 068Д відправляється зі станції Маріуполь о 13.15 і прибуває на станцію Львів о 17.42 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 3 хв. Маршрут поїзда 068Д Маріуполь - Львів пролягає по таким станціям як Верхній Токмак-2, Запоріжжя-1, Верхівцеве, Фундукліївка, Багачеве, Христинівка, Ладижин, Деражня, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 13.15
Волноваха 14.32 20 хв  14.52 1 г  17 хв 
Розівка 15.49 2 хв  15.51 2 г  34 хв 
Комиш-Зоря 16.18 2 хв  16.20 3 г  3 хв 
Верхній Токмак-2 16.59 3 хв  17.02 3 г  44 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 4 г  35 хв 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 4 г  50 хв 
Федорівка 18.42 20 хв  19.02 5 г  27 хв 
Запоріжжя-1 20.17 20 хв  20.37 7 г  2 хв 
Синельникове-1 21.30 2 хв  21.32 8 г  15 хв 
Дніпро-Головний 22.33 20 хв  22.53 9 г  18 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.30 2 хв  23.32 10 г  15 хв 
Верхівцеве 00.03 2 хв  00.05 10 г  48 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.42 18 хв  01.00 11 г  27 хв 
Олександрія 02.14 2 хв  02.16 12 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 02.57 13 хв  03.10 13 г  42 хв 
Фундукліївка 03.54 2 хв  03.56 14 г  39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.27 24 хв  04.51 15 г  12 хв 
Цвіткове 05.16 2 хв  05.18 16 г  1 хв 
Шпола 05.43 2 хв  05.45 16 г  28 хв 
Багачеве 06.16 2 хв  06.18 17 г  1 хв 
Звенигородка 06.26 2 хв  06.28 17 г  11 хв 
Тальне 06.58 3 хв  07.01 17 г  43 хв 
Поташ 07.42 5 хв  07.47 18 г  27 хв 
Христинівка 08.13 5 хв  08.18 18 г  58 хв 
Кублич 08.46 2 хв  08.48 19 г  31 хв 
Зятківці 09.05 2 хв  09.07 19 г  50 хв 
Губник 09.22 2 хв  09.24 20 г  7 хв 
Ладижин 09.41 3 хв  09.44 20 г  26 хв 
Кирнасівка 10.04 2 хв  10.06 20 г  49 хв 
Вапнярка 10.27 20 хв  10.47 21 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 11.50 15 хв  12.05 22 г  35 хв 
Деражня 13.03 2 хв  13.05 23 г  48 хв 
Хмельницький 13.34 5 хв  13.39 1 д  19 хв 
Волочиськ 14.31 2 хв  14.33 1 д  1 г  16 хв 
Тернопіль-Пас. 15.29 5 хв  15.34 1 д  2 г  14 хв 
Злочів 16.30 2 хв  16.32 1 д  3 г  15 хв 
Красне 16.55 2 хв  16.57 1 д  3 г  40 хв 
Підзамче 17.29 2 хв  17.31 1 д  4 г  14 хв 
Львів 17.42 1 д  4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 068Д Маріуполь — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930