У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

688Ш Березине — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 688Ш сполученням Березине - Київ-Пас. відправляється зі станції Березине о 16.53 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Городок, Теплиця, Сарата, Білгород-Дністровський, Кароліно-Бугаз, Одеса-Головна, Подільськ-Жм., Кодима, Крижопіль, Рахни, Жмеринка-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Березине 16.53
Красне 17.24 2 хв  17.26 31 хв 
Городок 17.45 2 хв  17.47 52 хв 
Паризька 17.59 2 хв  18.01 1 г  6 хв 
Теплиця 18.15 2 хв  18.17 1 г  22 хв 
Арциз 18.34 1 г 24 хв  19.58 1 г  41 хв 
Сарата 20.21 2 хв  20.23 3 г  28 хв 
Кулевча 20.44 2 хв  20.46 3 г  51 хв 
Білгород-Дністровський 21.20 20 хв  21.40 4 г  27 хв 
Бугаз 21.54 5 хв  21.59 5 г  1 хв 
Кароліно-Бугаз 22.12 5 хв  22.17 5 г  19 хв 
Аккаржа 22.40 2 хв  22.42 5 г  47 хв 
Одеса-Головна 23.29 35 хв  00.04 6 г  36 хв 
Роздільна-1 01.02 2 хв  01.04 8 г  9 хв 
Подільськ-Жм. 02.36 20 хв  02.56 9 г  43 хв 
Слобідка 03.22 2 хв  03.24 10 г  29 хв 
Кодима 03.52 2 хв  03.54 10 г  59 хв 
Рудниця 04.18 2 хв  04.20 11 г  25 хв 
Крижопіль 04.33 2 хв  04.35 11 г  40 хв 
Вапнярка 04.54 2 хв  04.56 12 г  1 хв 
Рахни 05.29 2 хв  05.31 12 г  36 хв 
Ярошенка 05.51 2 хв  05.53 12 г  58 хв 
Жмеринка-Пас. 06.13 15 хв  06.28 13 г  20 хв 
Вінниця 07.15 20 хв  07.35 14 г  22 хв 
Козятин-1 08.38 4 хв  08.42 15 г  45 хв 
Фастів-1 09.58 2 хв  10.00 17 г  5 хв 
Київ-Пас. 10.52 17 г  59 хв 

У розкладі поїзда 688Ш Березине — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031