У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

688Ш Березине — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 688Ш сполученням Березине - Київ-Пас. відправляється зі станції Березине о 16.53 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Городок, Теплиця, Сарата, Білгород-Дністровський, Кароліно-Бугаз, Аккаржа, Роздільна-1, Слобідка, Рудниця, Вапнярка, Ярошенка, Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Березине 16.53
Красне 17.24 2 хв  17.26 31 хв 
Городок 17.45 2 хв  17.47 52 хв 
Паризька 17.59 2 хв  18.01 1 г  6 хв 
Теплиця 18.15 2 хв  18.17 1 г  22 хв 
Арциз 18.34 1 г 24 хв  19.58 1 г  41 хв 
Сарата 20.21 2 хв  20.23 3 г  28 хв 
Кулевча 20.44 2 хв  20.46 3 г  51 хв 
Білгород-Дністровський 21.20 20 хв  21.40 4 г  27 хв 
Бугаз 21.57 5 хв  22.02 5 г  4 хв 
Кароліно-Бугаз 22.18 5 хв  22.23 5 г  25 хв 
Барабой 22.41 5 хв  22.46 5 г  48 хв 
Аккаржа 22.59 2 хв  23.01 6 г  6 хв 
Одеса-Головна 23.39 35 хв  00.14 6 г  46 хв 
Роздільна-1 01.17 2 хв  01.19 8 г  24 хв 
Подільськ-Жм. 02.54 2 хв  02.56 10 г  1 хв 
Слобідка 03.23 2 хв  03.25 10 г  30 хв 
Кодима 03.52 2 хв  03.54 10 г  59 хв 
Рудниця 04.16 2 хв  04.18 11 г  23 хв 
Крижопіль 04.32 2 хв  04.34 11 г  39 хв 
Вапнярка 04.54 2 хв  04.56 12 г  1 хв 
Рахни 05.30 2 хв  05.32 12 г  37 хв 
Ярошенка 05.53 2 хв  05.55 13 г 
Жмеринка-Пас. 06.15 15 хв  06.30 13 г  22 хв 
Вінниця 07.19 16 хв  07.35 14 г  26 хв 
Козятин-1 08.38 4 хв  08.42 15 г  45 хв 
Фастів-1 09.58 2 хв  10.00 17 г  5 хв 
Київ-Пас. 10.52 17 г  59 хв 

У розкладі поїзда 688Ш Березине — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930