У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Л Львів — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 070Л сполученням Львів - Маріуполь відправляється зі станції Львів о 01.12 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Біла Церква, Городище, Фундукліївка, П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний, Пришиб, Верхній Токмак-2, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 01.12
Підзамче 01.23 2 хв  01.25 11 хв 
Злочів 02.18 2 хв  02.20 1 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 03.15 5 хв  03.20 2 г  3 хв 
Підволочиськ 04.07 2 хв  04.09 2 г  55 хв 
Волочиськ 04.19 2 хв  04.21 3 г  7 хв 
Хмельницький 05.15 5 хв  05.20 4 г  3 хв 
Деражня 06.12 2 хв  06.14 5 г 
Жмеринка-Пас. 07.19 20 хв  07.39 6 г  7 хв 
Вінниця 08.21 5 хв  08.26 7 г  9 хв 
Калинівка-1 08.45 2 хв  08.47 7 г  33 хв 
Козятин-1 09.22 2 хв  09.24 8 г  10 хв 
Біла Церква 11.15 2 хв  11.17 10 г  3 хв 
Миронівка 12.18 2 хв  12.20 11 г  6 хв 
Корсунь 12.55 2 хв  12.57 11 г  43 хв 
Городище 13.18 2 хв  13.20 12 г  6 хв 
Цвіткове 13.38 2 хв  13.40 12 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.13 15 хв  14.28 13 г  1 хв 
Фундукліївка 15.04 2 хв  15.06 13 г  52 хв 
Знам'янка-Пас. 15.58 5 хв  16.03 14 г  46 хв 
Олександрія 16.44 2 хв  16.46 15 г  32 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.18 2 хв  18.20 17 г  6 хв 
Верхівцеве 18.51 2 хв  18.53 17 г  39 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.22 2 хв  19.24 18 г  10 хв 
Дніпро-Головний 20.02 20 хв  20.22 18 г  50 хв 
Синельникове-1 21.18 2 хв  21.20 20 г  6 хв 
Запоріжжя-1 22.11 5 хв  22.16 20 г  59 хв 
Пришиб 23.13 2 хв  23.15 22 г  1 хв 
Молочанськ 00.43 2 хв  00.45 23 г  31 хв 
Великий Токмак 00.58 2 хв  01.00 23 г  46 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 1 д  35 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 1 д  1 г  20 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 1 д  1 г  54 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 1 д  3 г  17 хв 
Маріуполь 06.30 1 д  5 г  18 хв 

У розкладі поїзда 070Л Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31