У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 070Л Львів — Маріуполь


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Львів - Маріуполь номер 070Л відправляється зі станції Львів о 01.12 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Біла Церква, Городище, Фундукліївка, П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний, Пришиб, Верхній Токмак-2, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 01.12
Підзамче 01.23 2 хв  01.25 11 хв 
Злочів 02.18 2 хв  02.20 1 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 03.15 5 хв  03.20 2 г  3 хв 
Підволочиськ 04.07 2 хв  04.09 2 г  55 хв 
Волочиськ 04.19 2 хв  04.21 3 г  7 хв 
Хмельницький 05.15 5 хв  05.20 4 г  3 хв 
Деражня 05.55 2 хв  05.57 4 г  43 хв 
Жмеринка-Пас. 07.13 20 хв  07.33 6 г  1 хв 
Вінниця 08.15 5 хв  08.20 7 г  3 хв 
Калинівка-1 08.39 2 хв  08.41 7 г  27 хв 
Козятин-1 09.25 2 хв  09.27 8 г  13 хв 
Біла Церква 11.18 2 хв  11.20 10 г  6 хв 
Миронівка 12.18 2 хв  12.20 11 г  6 хв 
Корсунь 12.55 2 хв  12.57 11 г  43 хв 
Городище 13.18 2 хв  13.20 12 г  6 хв 
Цвіткове 13.38 2 хв  13.40 12 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.13 15 хв  14.28 13 г  1 хв 
Фундукліївка 15.03 2 хв  15.05 13 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 15.53 19 хв  16.12 14 г  41 хв 
Олександрія 16.53 2 хв  16.55 15 г  41 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.12 2 хв  18.14 17 г 
Верхівцеве 18.51 2 хв  18.53 17 г  39 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.22 2 хв  19.24 18 г  10 хв 
Дніпро-Головний 20.02 20 хв  20.22 18 г  50 хв 
Синельникове-1 21.18 18 хв  21.36 20 г  6 хв 
Запоріжжя-1 22.37 4 хв  22.41 21 г  25 хв 
Пришиб 23.38 2 хв  23.40 22 г  26 хв 
Молочанськ 01.07 2 хв  01.09 23 г  55 хв 
Великий Токмак 01.21 2 хв  01.23 1 д  9 хв 
Верхній Токмак-2 02.07 3 хв  02.10 1 д  55 хв 
Комиш-Зоря 02.52 3 хв  02.55 1 д  1 г  40 хв 
Розівка 03.26 2 хв  03.28 1 д  2 г  14 хв 
Волноваха 04.49 20 хв  05.09 1 д  3 г  37 хв 
Маріуполь 06.50 1 д  5 г  38 хв 

У розкладі поїзда 070Л Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31