У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 070Л Львів — Маріуполь


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Львів - Маріуполь номер 070Л відправляється зі станції Львів о 01.05 і прибуває на станцію Маріуполь о 05.32 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 4 хв. Маршрут поїзда 070Л Львів - Маріуполь пролягає по таким станціям як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Біла Церква, Городище, Знам'янка-Пас., Верхівцеве, Синельникове-1, Великий Токмак, Розівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 01.05
Підзамче 01.17 3 хв  01.20 12 хв 
Злочів 02.18 2 хв  02.20 1 г  13 хв 
Тернопіль-Пас. 03.18 4 хв  03.22 2 г  13 хв 
Підволочиськ 04.12 2 хв  04.14 3 г  7 хв 
Волочиськ 04.24 2 хв  04.26 3 г  19 хв 
Хмельницький 05.22 18 хв  05.40 4 г  17 хв 
Деражня 06.10 2 хв  06.12 5 г  5 хв 
Жмеринка-Пас. 07.13 20 хв  07.33 6 г  8 хв 
Вінниця 08.15 5 хв  08.20 7 г  10 хв 
Калинівка-1 08.39 2 хв  08.41 7 г  34 хв 
Козятин-1 09.25 2 хв  09.27 8 г  20 хв 
Біла Церква 11.19 2 хв  11.21 10 г  14 хв 
Миронівка 12.18 2 хв  12.20 11 г  13 хв 
Корсунь 12.49 2 хв  12.51 11 г  44 хв 
Городище 13.12 2 хв  13.14 12 г  7 хв 
Ім. Тараса Шевченка 13.59 15 хв  14.14 12 г  54 хв 
Фундукліївка 14.56 2 хв  14.58 13 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 15.43 20 хв  16.03 14 г  38 хв 
Олександрія 16.44 2 хв  16.46 15 г  39 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.05 2 хв  18.07 17 г 
Верхівцеве 18.41 2 хв  18.43 17 г  36 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.12 2 хв  19.14 18 г  7 хв 
Дніпро-Головний 19.50 20 хв  20.10 18 г  45 хв 
Синельникове-1 21.18 2 хв  21.20 20 г  13 хв 
Запоріжжя-1 22.11 15 хв  22.26 21 г  6 хв 
Молочанськ 00.43 2 хв  00.45 23 г  38 хв 
Великий Токмак 00.58 2 хв  01.00 23 г  53 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 1 д  42 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 1 д  1 г  27 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 1 д  2 г  1 хв 
Волноваха 03.58 20 хв  04.18 1 д  2 г  53 хв 
Маріуполь 05.32 1 д  4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 070Л Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930