У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Л Львів — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 070Л сполученням Львів - Маріуполь відправляється зі станції Львів о 01.12 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Біла Церква, Городище, Фундукліївка, П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний, Пришиб, Верхній Токмак-2, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 01.12
Підзамче 01.23 2 хв  01.25 11 хв 
Злочів 02.18 2 хв  02.20 1 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 03.15 5 хв  03.20 2 г  3 хв 
Підволочиськ 04.07 2 хв  04.09 2 г  55 хв 
Волочиськ 04.19 2 хв  04.21 3 г  7 хв 
Хмельницький 05.15 5 хв  05.20 4 г  3 хв 
Деражня 06.15 2 хв  06.17 5 г  3 хв 
Жмеринка-Пас. 07.16 20 хв  07.36 6 г  4 хв 
Вінниця 08.18 3 хв  08.21 7 г  6 хв 
Калинівка-1 08.40 2 хв  08.42 7 г  28 хв 
Козятин-1 09.25 2 хв  09.27 8 г  13 хв 
Біла Церква 11.18 2 хв  11.20 10 г  6 хв 
Миронівка 12.18 2 хв  12.20 11 г  6 хв 
Корсунь 12.55 2 хв  12.57 11 г  43 хв 
Городище 13.18 2 хв  13.20 12 г  6 хв 
Цвіткове 13.38 2 хв  13.40 12 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.13 15 хв  14.28 13 г  1 хв 
Фундукліївка 15.03 2 хв  15.05 13 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 15.53 19 хв  16.12 14 г  41 хв 
Олександрія 16.53 2 хв  16.55 15 г  41 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.12 2 хв  18.14 17 г 
Верхівцеве 18.51 2 хв  18.53 17 г  39 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.22 2 хв  19.24 18 г  10 хв 
Дніпро-Головний 20.02 20 хв  20.22 18 г  50 хв 
Синельникове-1 21.18 2 хв  21.20 20 г  6 хв 
Запоріжжя-1 22.11 5 хв  22.16 20 г  59 хв 
Пришиб 23.13 2 хв  23.15 22 г  1 хв 
Молочанськ 00.43 2 хв  00.45 23 г  31 хв 
Великий Токмак 00.58 2 хв  01.00 23 г  46 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 1 д  35 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 1 д  1 г  20 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 1 д  1 г  54 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 1 д  3 г  17 хв 
Маріуполь 06.30 1 д  5 г  18 хв 

У розкладі поїзда 070Л Львів — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031