У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 070Д Маріуполь — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Маріуполь - Львів номер 070Д відправляється зі станції Маріуполь о 13.15 і прибуває на станцію Львів о 17.20 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 42 хв. Маршрут поїзда 070Д Маріуполь - Львів пролягає по таким станціям як Комиш-Зоря, Молочанськ, Синельникове-1, Верхівцеве, Знам'янка-Пас., Городище, Біла Церква, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 13.15
Волноваха 14.32 20 хв  14.52 1 г  17 хв 
Розівка 15.49 2 хв  15.51 2 г  34 хв 
Комиш-Зоря 16.18 2 хв  16.20 3 г  3 хв 
Верхній Токмак-2 16.59 3 хв  17.02 3 г  44 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 4 г  35 хв 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 4 г  50 хв 
Федорівка 18.42 20 хв  19.02 5 г  27 хв 
Запоріжжя-1 20.17 20 хв  20.37 7 г  2 хв 
Синельникове-1 21.30 2 хв  21.32 8 г  15 хв 
Дніпро-Головний 22.33 20 хв  22.53 9 г  18 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.30 2 хв  23.32 10 г  15 хв 
Верхівцеве 00.03 2 хв  00.05 10 г  48 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.42 18 хв  01.00 11 г  27 хв 
Олександрія 02.14 2 хв  02.16 12 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 02.57 13 хв  03.10 13 г  42 хв 
Фундукліївка 03.54 2 хв  03.56 14 г  39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.27 24 хв  04.51 15 г  12 хв 
Городище 05.30 2 хв  05.32 16 г  15 хв 
Корсунь 05.51 11 хв  06.02 16 г  36 хв 
Миронівка 06.39 2 хв  06.41 17 г  24 хв 
Біла Церква 07.34 2 хв  07.36 18 г  19 хв 
Козятин-1 09.16 2 хв  09.18 20 г  1 хв 
Калинівка-1 09.56 2 хв  09.58 20 г  41 хв 
Вінниця 10.18 5 хв  10.23 21 г  3 хв 
Жмеринка-Пас. 11.10 20 хв  11.30 21 г  55 хв 
Деражня 12.28 2 хв  12.30 23 г  13 хв 
Хмельницький 13.01 5 хв  13.06 23 г  46 хв 
Волочиськ 14.06 2 хв  14.08 1 д  51 хв 
Підволочиськ 14.18 2 хв  14.20 1 д  1 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 15.07 5 хв  15.12 1 д  1 г  52 хв 
Злочів 16.10 2 хв  16.12 1 д  2 г  55 хв 
Підзамче 17.07 2 хв  17.09 1 д  3 г  52 хв 
Львів 17.20 1 д  4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 070Д Маріуполь — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28