У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

070Д Маріуполь — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 070Д сполученням Маріуполь - Львів відправляється зі станції Маріуполь о 12.55 і прибуває на станцію Львів о 17.39 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Комиш-Зоря, Молочанськ, Синельникове-1, Верхівцеве, Знам'янка-Пас., Цвіткове, Миронівка, Калинівка-1, Деражня, Підволочиськ, Підзамче.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 12.55
Волноваха 14.20 20 хв  14.40 1 г  25 хв 
Розівка 15.47 2 хв  15.49 2 г  52 хв 
Комиш-Зоря 16.18 2 хв  16.20 3 г  23 хв 
Верхній Токмак-2 16.59 3 хв  17.02 4 г  4 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 4 г  55 хв 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 5 г  10 хв 
Федорівка 18.42 20 хв  19.02 5 г  47 хв 
Запоріжжя-1 20.18 20 хв  20.38 7 г  23 хв 
Синельникове-1 21.32 2 хв  21.34 8 г  37 хв 
Дніпро-Головний 22.23 28 хв  22.51 9 г  28 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.22 2 хв  23.24 10 г  27 хв 
Верхівцеве 23.53 2 хв  23.55 10 г  58 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.41 17 хв  00.58 11 г  46 хв 
Олександрія 02.12 2 хв  02.14 13 г  17 хв 
Знам'янка-Пас. 02.52 18 хв  03.10 13 г  57 хв 
Фундукліївка 03.56 2 хв  03.58 15 г  1 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.29 18 хв  04.47 15 г  34 хв 
Цвіткове 05.17 2 хв  05.19 16 г  22 хв 
Городище 05.35 12 хв  05.47 16 г  40 хв 
Корсунь 06.06 2 хв  06.08 17 г  11 хв 
Миронівка 06.39 2 хв  06.41 17 г  44 хв 
Біла Церква 07.37 2 хв  07.39 18 г  42 хв 
Козятин-1 09.29 2 хв  09.31 20 г  34 хв 
Калинівка-1 10.07 2 хв  10.09 21 г  12 хв 
Вінниця 10.30 5 хв  10.35 21 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 11.27 24 хв  11.51 22 г  32 хв 
Деражня 12.49 2 хв  12.51 23 г  54 хв 
Хмельницький 13.20 5 хв  13.25 1 д  25 хв 
Волочиськ 14.20 2 хв  14.22 1 д  1 г  25 хв 
Підволочиськ 14.31 2 хв  14.33 1 д  1 г  36 хв 
Тернопіль-Пас. 15.19 5 хв  15.24 1 д  2 г  24 хв 
Злочів 16.22 2 хв  16.24 1 д  3 г  27 хв 
Підзамче 17.26 2 хв  17.28 1 д  4 г  31 хв 
Львів 17.39 1 д  4 г  44 хв 

У розкладі поїзда 070Д Маріуполь — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031