У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 070Д Маріуполь — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Маріуполь - Львів номер 070Д відправляється зі станції Маріуполь о 13.15 і прибуває на станцію Львів о 17.20 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 46 хв. Маршрут поїзда 070Д Маріуполь - Львів пролягає по таким станціям як Комиш-Зоря, Молочанськ, Синельникове-1, Верхівцеве, Знам'янка-Пас., Цвіткове, Миронівка, Калинівка-1, Деражня, Підволочиськ, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 13.15
Волноваха 14.32 20 хв  14.52 1 г  17 хв 
Розівка 15.49 2 хв  15.51 2 г  34 хв 
Комиш-Зоря 16.18 2 хв  16.20 3 г  3 хв 
Верхній Токмак-2 16.59 3 хв  17.02 3 г  44 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 4 г  35 хв 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 4 г  50 хв 
Федорівка 18.42 20 хв  19.02 5 г  27 хв 
Запоріжжя-1 20.17 20 хв  20.37 7 г  2 хв 
Синельникове-1 21.30 2 хв  21.32 8 г  15 хв 
Дніпро-Головний 22.33 20 хв  22.53 9 г  18 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.30 2 хв  23.32 10 г  15 хв 
Верхівцеве 00.03 2 хв  00.05 10 г  48 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.42 18 хв  01.00 11 г  27 хв 
Олександрія 02.14 2 хв  02.16 12 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 02.57 13 хв  03.10 13 г  42 хв 
Фундукліївка 03.54 2 хв  03.56 14 г  39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.27 24 хв  04.51 15 г  12 хв 
Цвіткове 05.16 2 хв  05.18 16 г  1 хв 
Городище 05.33 13 хв  05.46 16 г  18 хв 
Корсунь 06.05 2 хв  06.07 16 г  50 хв 
Миронівка 06.39 2 хв  06.41 17 г  24 хв 
Біла Церква 07.34 2 хв  07.36 18 г  19 хв 
Козятин-1 09.16 2 хв  09.18 20 г  1 хв 
Калинівка-1 09.56 2 хв  09.58 20 г  41 хв 
Вінниця 10.18 5 хв  10.23 21 г  3 хв 
Жмеринка-Пас. 11.10 20 хв  11.30 21 г  55 хв 
Деражня 12.28 2 хв  12.30 23 г  13 хв 
Хмельницький 13.01 5 хв  13.06 23 г  46 хв 
Волочиськ 14.06 2 хв  14.08 1 д  51 хв 
Підволочиськ 14.18 2 хв  14.20 1 д  1 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 15.07 5 хв  15.12 1 д  1 г  52 хв 
Злочів 16.10 2 хв  16.12 1 д  2 г  55 хв 
Підзамче 17.07 2 хв  17.09 1 д  3 г  52 хв 
Львів 17.20 1 д  4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 070Д Маріуполь — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930