У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 070Д Маріуполь — Жмеринка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Маріуполь - Жмеринка номер 070Д відправляється зі станції Маріуполь о 12.55 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 11.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Розівка, Верхній Токмак-2, Молочанськ, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Олександрія, Фундукліївка, Цвіткове, Корсунь, Біла Церква, Калинівка-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 12.55
Волноваха 14.20 20 хв  14.40 1 г  25 хв 
Розівка 15.47 2 хв  15.49 2 г  52 хв 
Комиш-Зоря 16.18 2 хв  16.20 3 г  23 хв 
Верхній Токмак-2 16.59 3 хв  17.02 4 г  4 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 4 г  55 хв 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 5 г  10 хв 
Федорівка 18.42 20 хв  19.02 5 г  47 хв 
Запоріжжя-1 20.18 20 хв  20.38 7 г  23 хв 
Синельникове-1 21.32 2 хв  21.34 8 г  37 хв 
Дніпро-Головний 22.23 28 хв  22.51 9 г  28 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.22 2 хв  23.24 10 г  27 хв 
Верхівцеве 23.53 2 хв  23.55 10 г  58 хв 
П'ятихатки-Пас. 00.41 17 хв  00.58 11 г  46 хв 
Олександрія 02.12 2 хв  02.14 13 г  17 хв 
Знам'янка-Пас. 02.52 18 хв  03.10 13 г  57 хв 
Фундукліївка 03.56 2 хв  03.58 15 г  1 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.29 18 хв  04.47 15 г  34 хв 
Цвіткове 05.17 2 хв  05.19 16 г  22 хв 
Городище 05.35 12 хв  05.47 16 г  40 хв 
Корсунь 06.06 2 хв  06.08 17 г  11 хв 
Миронівка 06.39 2 хв  06.41 17 г  44 хв 
Біла Церква 07.37 2 хв  07.39 18 г  42 хв 
Козятин-1 09.29 2 хв  09.31 20 г  34 хв 
Калинівка-1 10.07 2 хв  10.09 21 г  12 хв 
Вінниця 10.30 5 хв  10.35 21 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 11.27 22 г  32 хв 

У розкладі поїзда 070Д Маріуполь — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031