У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 701 Дарниця — Вінниця


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Дарниця - Вінниця номер 701 відправляється зі станції Дарниця о 08.21 і прибуває на станцію Вінниця о 11.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут поїзда 701 Дарниця - Вінниця пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Вишневе, Фастів-1, Попільня, Козятин-1, Калинівка-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дарниця 08.21
Київ-Пас. 08.42 10 хв  08.52 21 хв 
Вишневе 09.09 1 хв  09.10 48 хв 
Фастів-1 09.51 2 хв  09.53 1 г  30 хв 
Попільня 10.19 2 хв  10.21 1 г  58 хв 
Козятин-1 11.02 2 хв  11.04 2 г  41 хв 
Калинівка-1 11.35 2 хв  11.37 3 г  14 хв 
Вінниця 11.55 3 г  34 хв 

У розкладі поїзда 701 Дарниця — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031