У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

701Л Луцьк — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 701Л сполученням Луцьк - Чернівці відправляється зі станції Луцьк о 14.57 і прибуває на станцію Чернівці о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Горохів, Радехів, Кам'янка-Бузька, Сапіжанка, Підзамче, Львів, Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия, Снятин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 14.57
Горохів 16.27 1 хв  16.28 1 г  30 хв 
Радехів 17.13 1 хв  17.14 2 г  16 хв 
Кам'янка-Бузька 18.12 1 хв  18.13 3 г  15 хв 
Сапіжанка 18.18 1 хв  18.19 3 г  21 хв 
Підзамче 18.59 2 хв  19.01 4 г  2 хв 
Львів 19.11 16 хв  19.27 4 г  14 хв 
Ходорів 20.25 10 хв  20.35 5 г  28 хв 
Івано-Франківськ 21.48 5 хв  21.53 6 г  51 хв 
Коломия 22.48 2 хв  22.50 7 г  51 хв 
Снятин 23.14 2 хв  23.16 8 г  17 хв 
Чернівці 23.50 8 г  53 хв 

У розкладі поїзда 701Л Луцьк — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031