У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 702 Вінниця — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Вінниця - Чернігів номер 702 відправляється зі станції Вінниця о 13.40 і прибуває на станцію Чернігів о 19.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда 702 Вінниця - Чернігів пролягає по таким станціям як Калинівка-1, Козятин-1, Попільня, Фастів-1, Вишневе, Київ-Пас., Видубичі, Дарниця, Бровари, Ніжин, Вертіївка, Вересоч, Ім. Бориса Олійника.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.40
Калинівка-1 14.00 2 хв  14.02 20 хв 
Козятин-1 14.31 2 хв  14.33 51 хв 
Попільня 15.14 2 хв  15.16 1 г  34 хв 
Фастів-1 15.43 2 хв  15.45 2 г  3 хв 
Вишневе 16.29 2 хв  16.31 2 г  49 хв 
Київ-Пас. 16.47 20 хв  17.07 3 г  7 хв 
Видубичі 17.18 2 хв  17.20 3 г  38 хв 
Дарниця 17.29 2 хв  17.31 3 г  49 хв 
Бровари 17.43 1 хв  17.44 4 г  3 хв 
Ніжин 18.43 2 хв  18.45 5 г  3 хв 
Вертіївка 19.00 1 хв  19.01 5 г  20 хв 
Вересоч 19.14 1 хв  19.15 5 г  34 хв 
Ім. Бориса Олійника 19.23 1 хв  19.24 5 г  43 хв 
Чернігів 19.49 6 г  9 хв 

У розкладі поїзда 702 Вінниця — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031