У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 702 Вінниця — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Вінниця - Чернігів номер 702 відправляється зі станції Вінниця о 13.27 і прибуває на станцію Чернігів о 20.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда 702 Вінниця - Чернігів пролягає по таким станціям як Калинівка-1, Козятин-1, Попільня, Фастів-1, Вишневе, Київ-Пас., Видубичі, Дарниця, Бровари, Ніжин, Ім. Бориса Олійника.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.27
Калинівка-1 13.47 2 хв  13.49 20 хв 
Козятин-1 14.24 2 хв  14.26 57 хв 
Попільня 15.11 2 хв  15.13 1 г  44 хв 
Фастів-1 15.43 2 хв  15.45 2 г  16 хв 
Вишневе 16.29 1 хв  16.30 3 г  2 хв 
Київ-Пас. 16.45 20 хв  17.05 3 г  18 хв 
Видубичі 17.15 3 хв  17.18 3 г  48 хв 
Дарниця 17.28 3 хв  17.31 4 г  1 хв 
Бровари 17.47 1 хв  17.48 4 г  20 хв 
Ніжин 19.06 3 хв  19.09 5 г  39 хв 
Ім. Бориса Олійника 19.49 1 хв  19.50 6 г  22 хв 
Чернігів 20.21 6 г  54 хв 

У розкладі поїзда 702 Вінниця — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031