У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 704 Чернігів — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Чернігів - Київ номер 704 відправляється зі станції Чернігів о 07.31 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда 704 Чернігів - Київ пролягає по таким станціям як Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, Ніжин, Бровари, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 07.31
Ім. Бориса Олійника 07.59 1 хв  08.00 28 хв 
Вересоч 08.09 1 хв  08.10 38 хв 
Вертіївка 08.23 1 хв  08.24 52 хв 
Ніжин 08.38 3 хв  08.41 1 г  7 хв 
Бровари 09.39 1 хв  09.40 2 г  8 хв 
Дарниця 09.52 3 хв  09.55 2 г  21 хв 
Видубичі 10.01 2 хв  10.03 2 г  30 хв 
Київ-Пас. 10.13 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 704 Чернігів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31