У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 704 Чернігів — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Чернігів - Київ номер 704 відправляється зі станції Чернігів о 07.31 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда 704 Чернігів - Київ пролягає по таким станціям як Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, Ніжин, Бровари, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 07.31
Ім. Бориса Олійника 07.59 1 хв  08.00 28 хв 
Вересоч 08.09 1 хв  08.10 38 хв 
Вертіївка 08.23 1 хв  08.24 52 хв 
Ніжин 08.38 3 хв  08.41 1 г  7 хв 
Бровари 09.39 1 хв  09.40 2 г  8 хв 
Дарниця 09.52 3 хв  09.55 2 г  21 хв 
Видубичі 10.01 2 хв  10.03 2 г  30 хв 
Київ-Пас. 10.13 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 704 Чернігів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728