У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 708 Київ — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Чернігів номер 708 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.08 і прибуває на станцію Чернігів о 10.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут поїзда 708 Київ - Чернігів пролягає по таким станціям як Київ-Деміївський, Дарниця, Ніжин, Вертіївка, Вересоч, Ім. Бориса Олійника.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.08
Київ-Деміївський 08.18 1 хв  08.19 10 хв 
Дарниця 08.29 2 хв  08.31 21 хв 
Ніжин 09.36 2 хв  09.38 1 г  28 хв 
Вертіївка 09.51 1 хв  09.52 1 г  43 хв 
Вересоч 10.04 1 хв  10.05 1 г  56 хв 
Ім. Бориса Олійника 10.12 1 хв  10.13 2 г  4 хв 
Чернігів 10.37 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 708 Київ-Пас. — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031