У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 710 Чернігів — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чернігів - Київ номер 710 відправляється зі станції Чернігів о 17.21 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут поїзда 710 Чернігів - Київ пролягає по таким станціям як Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, Ніжин, Бровари, Дарниця, Київ-Деміївський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 17.21
Ім. Бориса Олійника 17.46 1 хв  17.47 25 хв 
Вересоч 17.55 1 хв  17.56 34 хв 
Вертіївка 18.08 1 хв  18.09 47 хв 
Ніжин 18.23 2 хв  18.25 1 г  2 хв 
Бровари 19.16 1 хв  19.17 1 г  55 хв 
Дарниця 19.28 2 хв  19.30 2 г  7 хв 
Київ-Деміївський 19.39 1 хв  19.40 2 г  18 хв 
Київ-Пас. 19.48 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 710 Чернігів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031