У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 712Д Костянтинівка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Костянтинівка - Київ номер 712Д відправляється зі станції Костянтинівка о 16.18 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 23.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда 712Д Костянтинівка - Київ пролягає по таким станціям як Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Лозова, Красноград, Полтава-Киівська, Миргород, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 16.18
Дружківка 16.29 1 хв  16.30 11 хв 
Краматорськ 16.40 2 хв  16.42 22 хв 
Слов'янськ 16.52 2 хв  16.54 34 хв 
Лозова 17.51 2 хв  17.53 1 г  33 хв 
Красноград 18.41 1 хв  18.42 2 г  23 хв 
Полтава-Киівська 19.43 2 хв  19.45 3 г  25 хв 
Миргород 20.42 3 хв  20.45 4 г  24 хв 
Дарниця 22.45 2 хв  22.47 6 г  27 хв 
Київ-Пас. 23.02 6 г  44 хв 

У розкладі поїзда 712Д Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031