У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

712Д Костянтинівка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 712Д сполученням Костянтинівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Костянтинівка о 16.18 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 23.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Лозова, Красноград, Полтава-Киівська, Миргород, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 16.18
Дружківка 16.29 1 хв  16.30 11 хв 
Краматорськ 16.37 2 хв  16.39 19 хв 
Слов'янськ 16.49 2 хв  16.51 31 хв 
Лозова 17.48 2 хв  17.50 1 г  30 хв 
Красноград 18.39 1 хв  18.40 2 г  21 хв 
Полтава-Киівська 19.42 2 хв  19.44 3 г  24 хв 
Миргород 20.43 3 хв  20.46 4 г  25 хв 
Дарниця 22.44 2 хв  22.46 6 г  26 хв 
Київ-Пас. 23.01 6 г  43 хв 

У розкладі поїзда 712Д Костянтинівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031