У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

712К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 712К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.10 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дарниця, Миргород, Полтава-Киівська, Красноград, Лозова, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.10
Дарниця 06.26 2 хв  06.28 16 хв 
Миргород 08.27 2 хв  08.29 2 г  17 хв 
Полтава-Киівська 09.20 2 хв  09.22 3 г  10 хв 
Красноград 10.26 1 хв  10.27 4 г  16 хв 
Лозова 11.16 2 хв  11.18 5 г  6 хв 
Слов'янськ 12.10 2 хв  12.12 6 г 
Краматорськ 12.21 2 хв  12.23 6 г  11 хв 
Дружківка 12.32 1 хв  12.33 6 г  22 хв 
Костянтинівка 12.46 6 г  36 хв 

У розкладі поїзда 712К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31