У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 712К Київ — Костянтинівка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Костянтинівка номер 712К відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.10 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда 712К Київ - Костянтинівка пролягає по таким станціям як Дарниця, Миргород, Полтава-Киівська, Красноград, Лозова, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.10
Дарниця 06.26 2 хв  06.28 16 хв 
Миргород 08.27 2 хв  08.29 2 г  17 хв 
Полтава-Киівська 09.21 2 хв  09.23 3 г  11 хв 
Красноград 10.26 1 хв  10.27 4 г  16 хв 
Лозова 11.15 2 хв  11.17 5 г  5 хв 
Слов'янськ 12.12 2 хв  12.14 6 г  2 хв 
Краматорськ 12.24 2 хв  12.26 6 г  14 хв 
Дружківка 12.34 1 хв  12.35 6 г  24 хв 
Костянтинівка 12.48 6 г  38 хв 

У розкладі поїзда 712К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930