У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

712К Київ-Пас. — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 712К сполученням Київ-Пас. - Костянтинівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.10 і прибуває на станцію Костянтинівка о 12.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дарниця, Миргород, Полтава-Киівська, Красноград, Лозова, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.10
Дарниця 06.26 2 хв  06.28 16 хв 
Миргород 08.27 2 хв  08.29 2 г  17 хв 
Полтава-Киівська 09.20 2 хв  09.22 3 г  10 хв 
Красноград 10.26 1 хв  10.27 4 г  16 хв 
Лозова 11.16 2 хв  11.18 5 г  6 хв 
Слов'янськ 12.10 2 хв  12.12 6 г 
Краматорськ 12.21 2 хв  12.23 6 г  11 хв 
Дружківка 12.32 1 хв  12.33 6 г  22 хв 
Костянтинівка 12.46 6 г  36 хв 

У розкладі поїзда 712К Київ-Пас. — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031