У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 072К Київ — Запоріжжя «Запоріжжя»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Запоріжжя номер 072К відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.52 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут поїзда 072К Київ - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Миронівка, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.52
Миронівка 21.07 2 хв  21.09 1 г  15 хв 
Корсунь 21.38 2 хв  21.40 1 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.43 2 хв  22.45 2 г  51 хв 
Долинська 01.10 2 хв  01.12 5 г  18 хв 
Кривий Ріг-Головний 02.55 7 хв  03.02 7 г  3 хв 
Апостолове 03.42 2 хв  03.44 7 г  50 хв 
Чортомлик 04.28 3 хв  04.31 8 г  36 хв 
Нікополь 04.57 15 хв  05.12 9 г  5 хв 
Марганець 05.35 2 хв  05.37 9 г  43 хв 
Дніпробуд-2 06.35 2 хв  06.37 10 г  43 хв 
Запоріжжя-1 07.14 11 г  22 хв 

У розкладі поїзда 072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930