У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 072К сполученням Київ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.20 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Миронівка, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.20
Миронівка 21.39 2 хв  21.41 1 г  19 хв 
Корсунь 22.14 2 хв  22.16 1 г  54 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.16 3 хв  23.19 2 г  56 хв 
Долинська 01.33 2 хв  01.35 5 г  13 хв 
Кривий Ріг-Головний 03.17 7 хв  03.24 6 г  57 хв 
Апостолове 04.04 2 хв  04.06 7 г  44 хв 
Чортомлик 04.52 2 хв  04.54 8 г  32 хв 
Нікополь 05.19 14 хв  05.33 8 г  59 хв 
Марганець 06.02 2 хв  06.04 9 г  42 хв 
Дніпробуд-2 07.11 2 хв  07.13 10 г  51 хв 
Запоріжжя-1 07.49 11 г  29 хв 

У розкладі поїзда 072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031