У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 072К Київ — Запоріжжя «Запоріжжя»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Запоріжжя номер 072К відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.20 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 07.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.20
Миронівка 21.39 2 хв  21.41 1 г  19 хв 
Корсунь 22.14 2 хв  22.16 1 г  54 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.15 3 хв  23.18 2 г  55 хв 
Долинська 01.33 2 хв  01.35 5 г  13 хв 
Кривий Ріг-Головний 03.17 7 хв  03.24 6 г  57 хв 
Апостолове 04.04 2 хв  04.06 7 г  44 хв 
Чортомлик 04.52 2 хв  04.54 8 г  32 хв 
Нікополь 05.19 14 хв  05.33 8 г  59 хв 
Марганець 06.02 2 хв  06.04 9 г  42 хв 
Дніпробуд-2 07.11 2 хв  07.13 10 г  51 хв 
Запоріжжя-1 07.49 11 г  29 хв 

У розкладі поїзда 072К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31