У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 072П Запоріжжя — Київ «Запоріжжя»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Запоріжжя - Київ номер 072П відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.47 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.47
Дніпробуд-2 20.27 2 хв  20.29 40 хв 
Марганець 21.25 3 хв  21.28 1 г  38 хв 
Нікополь 21.55 15 хв  22.10 2 г  8 хв 
Чортомлик 22.42 3 хв  22.45 2 г  55 хв 
Апостолове 23.38 2 хв  23.40 3 г  51 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.17 5 хв  00.22 4 г  30 хв 
Долинська 02.05 2 хв  02.07 6 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.16 3 хв  04.19 8 г  29 хв 
Корсунь 05.16 2 хв  05.18 9 г  29 хв 
Миронівка 05.49 2 хв  05.51 10 г  2 хв 
Київ-Пас. 07.04 11 г  17 хв 

У розкладі поїзда 072П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31