У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 072П сполученням Запоріжжя-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.47 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.47
Дніпробуд-2 20.27 2 хв  20.29 40 хв 
Марганець 21.25 3 хв  21.28 1 г  38 хв 
Нікополь 21.55 15 хв  22.10 2 г  8 хв 
Чортомлик 22.42 3 хв  22.45 2 г  55 хв 
Апостолове 23.35 3 хв  23.38 3 г  48 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.15 7 хв  00.22 4 г  28 хв 
Долинська 02.05 2 хв  02.07 6 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.16 3 хв  04.19 8 г  29 хв 
Корсунь 05.16 2 хв  05.18 9 г  29 хв 
Миронівка 05.49 2 хв  05.51 10 г  2 хв 
Київ-Пас. 07.04 11 г  17 хв 

У розкладі поїзда 072П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031