У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

072П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 072П сполученням Запоріжжя-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.47 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дніпробуд-2, Марганець, Нікополь, Чортомлик, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.47
Дніпробуд-2 20.27 2 хв  20.29 40 хв 
Марганець 21.30 3 хв  21.33 1 г  43 хв 
Нікополь 22.00 15 хв  22.15 2 г  13 хв 
Чортомлик 22.47 3 хв  22.50 3 г 
Апостолове 23.40 3 хв  23.43 3 г  53 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.20 7 хв  00.27 4 г  33 хв 
Долинська 02.10 2 хв  02.12 6 г  23 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.16 3 хв  04.19 8 г  29 хв 
Корсунь 05.16 2 хв  05.18 9 г  29 хв 
Миронівка 05.49 2 хв  05.51 10 г  2 хв 
Київ-Пас. 07.04 11 г  17 хв 

У розкладі поїзда 072П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728