У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

730О Генічеськ — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 730О сполученням Генічеськ - Харків-Пас. відправляється зі станції Генічеськ о 14.04 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Новоолексіївка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 14.04
Новоолексіївка 14.17 4 хв  14.21 13 хв 
Мелітополь 15.42 2 хв  15.44 1 г  38 хв 
Запоріжжя-1 17.11 4 хв  17.15 3 г  7 хв 
Синельникове-1 18.08 2 хв  18.10 4 г  4 хв 
Павлоград-1 18.40 2 хв  18.42 4 г  36 хв 
Лозова 19.29 4 хв  19.33 5 г  25 хв 
Харків-Пас. 21.34 7 г  30 хв 

У розкладі поїзда 730О Генічеськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031