У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 732 Дніпро — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Дніпро - Київ номер 732 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 13.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут поїзда 732 Дніпро - Київ пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 13.50
Кам'янське-Пасажирське 14.23 1 хв  14.24 33 хв 
П'ятихатки-Пас. 15.28 1 хв  15.29 1 г  38 хв 
Олександрія 16.26 1 хв  16.27 2 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 17.04 1 хв  17.05 3 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.20 1 хв  18.21 4 г  30 хв 
Миронівка 19.50 1 хв  19.51 6 г 
Київ-Пас. 21.11 7 г  21 хв 

У розкладі поїзда 732 Дніпро-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930