У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 732К Київ — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Запоріжжя номер 732К відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.08 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда 732К Київ - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.08
Ім. Тараса Шевченка 09.32 1 хв  09.33 2 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 10.45 1 хв  10.46 3 г  37 хв 
Олександрія 11.20 1 хв  11.21 4 г  12 хв 
П'ятихатки-Пас. 12.06 1 хв  12.07 4 г  58 хв 
Кам'янське-Пасажирське 12.52 1 хв  12.53 5 г  44 хв 
Дніпро-Головний 13.18 10 хв  13.28 6 г  10 хв 
Запоріжжя-1 14.47 7 г  39 хв 

У розкладі поїзда 732К Київ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930