У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 733Ш Покровськ — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Покровськ - Київ номер 733Ш відправляється зі станції Покровськ о 04.38 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда 733Ш Покровськ - Київ пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 04.38
Дніпро-Головний 06.52 10 хв  07.02 2 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.28 1 хв  07.29 2 г  50 хв 
П'ятихатки-Пас. 08.18 1 хв  08.19 3 г  40 хв 
Олександрія 09.02 1 хв  09.03 4 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 09.36 1 хв  09.37 4 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.37 1 хв  10.38 5 г  59 хв 
Київ-Пас. 12.52 8 г  14 хв 

У розкладі поїзда 733Ш Покровськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930