У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

733Ш Покровськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 733Ш сполученням Покровськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Покровськ о 04.39 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 04.39
Дніпро-Головний 06.51 10 хв  07.01 2 г  12 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.27 1 хв  07.28 2 г  48 хв 
П'ятихатки-Пас. 08.16 1 хв  08.17 3 г  37 хв 
Олександрія 08.59 1 хв  09.00 4 г  20 хв 
Знам'янка-Пас. 09.32 1 хв  09.33 4 г  53 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.33 1 хв  10.34 5 г  54 хв 
Київ-Пас. 12.52 8 г  13 хв 

У розкладі поїзда 733Ш Покровськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031