У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 734Л Київ — Покровськ «Інтерсіті+»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Покровськ номер 734Л відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.35 і прибуває на станцію Покровськ о 02.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда 734Л Київ - Покровськ пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.35
Ім. Тараса Шевченка 20.00 1 хв  20.01 2 г  25 хв 
Знам'янка-Пас. 21.12 1 хв  21.13 3 г  37 хв 
Олександрія 21.47 1 хв  21.48 4 г  12 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.34 1 хв  22.35 4 г  59 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.20 1 хв  23.21 5 г  45 хв 
Дніпро-Головний 23.46 10 хв  23.56 6 г  11 хв 
Покровськ 02.09 8 г  34 хв 

У розкладі поїзда 734Л Київ-Пас. — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28