У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 734Л Київ — Покровськ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Покровськ номер 734Л відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.35 і прибуває на станцію Покровськ о 02.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда 734Л Київ - Покровськ пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.35
Ім. Тараса Шевченка 20.00 1 хв  20.01 2 г  25 хв 
Знам'янка-Пас. 21.12 1 хв  21.13 3 г  37 хв 
Олександрія 21.47 1 хв  21.48 4 г  12 хв 
П'ятихатки-Пас. 22.34 1 хв  22.35 4 г  59 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.20 1 хв  23.21 5 г  45 хв 
Дніпро-Головний 23.46 10 хв  23.56 6 г  11 хв 
Покровськ 02.09 8 г  34 хв 

У розкладі поїзда 734Л Київ-Пас. — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930